נועם דוברת: “להתאמן תחת יותם הלפרין? חיכיתי וציפיתי לזה”

ינו 12, 2022 | אירופה, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

הפועל ירושלים תארח הערב (רביעי, 21:00) את פרומיטיי האוקראינית במסגרת המשחק הראשון בסדרת הטוב משלושה בפליי-אין של ליגת האלופות. רגע לפני ההתמודדות, שחקני הקבוצה ג’יילן אדאמס ונועם דוברת שוחחו עם התקשורת באימון המסכם שנערך בהיכל פיס ארנה. בתוך כך, מייקל דיוויס, נציג בעלי השליטה במועדון, הגיע לביקור בישראל. במסגרת הביקור הוא הגיע למשרדי המועדון, שם נועד לפגישת עבודה עם המנכ”ל, גיא הראל, ובמסגרתה קיבל סקירה מקיפה על המועדון והקבוצה. הוא יגיע למשחק הראשון בסדרה.

ג’יילן אדאמס פתח: “כולנו רעבים לצאת לשם, לשחק כדורסל משמעותי ופשוט לנסות להוכיח את מה שאנחנו שווים”.

על כך שהקבוצה התאוששה מפתיחה רעה במפעל והבטיחה את יתרון הביתיות בפליי-אין: “האמנו בוודאות, היו לנו הרבה הפסדים שהיינו במשחק, טעות או שניים של כדורסל שמו אותנו במצב הזה, אבל תמיד הייתה לנו אמונה שיש לנו את הכישרון. אין לחץ, זה כדורסל בסופו של יום, כולנו באים כדי לנצח מהג’אמפ בול, זה כל מה שאנחנו רוצים. זה תמיד יתרון לשחק בבית, במיוחד פה בירושלים עם האוהדים הנהדרים שיכולים להכריע את המשחק”.

על היכולת המצוינת שלו: “המאמנים שמו אותי בעמדות שבהן אני יכול לשחק את המשחק ברמה הכי גבוהה, החברים לקבוצה עוזרים לי לספק הופעות גדולות”.

שיתוף הפעולה עם השחקנים החדשים, נועם דוברת וג’ון אגבונו: “זה נהדר לשחק איתם, היו לנו כמה מהלכים יפים במשחק שעבר למרות שהוא נגמר בהפסד, אבל זה נהדר לקבל את הצירוף של שני השחקנים האלה, זה מוסיף עומק לסגל עם השחקנים האיכותיים שיש לנו”.

על פרומיטיי: “הם קבוצה מאוד מוכשרת, אנחנו יודעים שהם יביאו כישרון והם מאומנים”.

על תרחיש שבו הקורונה תעצור את הכדורסל: “אני מקווה שזה לא ייעצר, כולנו כאן בשביל האהבה של המשחק, קודם כל רק נקווה להישאר בריאים. לצערנו זה המצב”.

Jalen Adams – Photo Credit: Dov Halickman

השחקן החדש, נועם דוברת, סיפר לקראת ההתמודדות: “הצלחנו להשיג את יתרון הביתיות בניצחון במנרסה, לא יכולתי לשחק, זה אמור להיות משחק הבכורה שלי באירופה”.

על כך שלפני שנתיים שיחק באירופה, עם מכבי ראשון לציון ביורוקאפ: “הייתי ביורוקאפ וזה נתן לי ניסיון לשחק מול קבוצות באירופה, בסופו של דבר זה כדורסל, אין לזה כל כך משמעות”.

ההשתלבות שלו בקבוצה: “אני מרגיש שהשתלבתי טוב, השחקנים והצוות עזרו לי להשתלב ולהיכנס לעניינים, אני מרגיש מצוין”.

על כך שבפרומיטיי משחק חברו לקבוצה לשעבר בראשון לציון, דיאנג’לו האריסון: “זה מיוחד לשחק נגד שחקן ששיחקתי איתו, אנחנו ביחסים טובים, יהיה מעניין לשחק נגדו”.

ההבדלים בין ראשון לציון לירושלים: “למכבי ראשון יש את הצוות המקצועי והמעטפת שהיו איתי במשך כל השנים, פה בהפועל ירושלים אני לומד את המערכת החדשה”.

על כך שהוא משחק תחת יותם הלפרין ששיחק בעמדות שלו בתור שחקן: “כשהבנתי שאני מתחיל להתאמן עם ירושלים – להתאמן תחת יותם זה משהו שחיכיתי וציפיתי לו עם כל הניסיון שלו”.

הקהל של ירושלים: “טעמתי את הקהל במשחק מול מכבי (תל אביב) והייתה הרגשה מטורפת, הקהל בראשון היה יותר מצומצם, זה משהו שדוחף את הקבוצה. הקהל פה יודע את הסיטואציה”.

הקורונה: “זה מקשה על כולם, צריכים לשמור על עצמנו, בסופו של דבר אנחנו שחקנים מקצוענים”.

Noam Dovrat – Photo Credit: Dov Halickman

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!