נדב זילברשטיין על תפקיד מאמן נבחרת ישראל, נועם יעקב ודני אבדיה + סיפור מיוחד

מרץ 2, 2023 | פודקאסט

על ידי Moshe Halickman


פודקאסט הכדורסל הישראלי של אתר “ספורטס רבי” בשם “התשיעית באירופה” בהשתתפות הכתב משה הליקמן יוצא עם פרק מספר 62, שבו מתארח לא אחר מאשר נדב זילברשטיין, מאמן נבחרת ישראל בחלון האחרון של מוקדמות אליפות העולם. הפרק, שנפתח עם התחושות של זילברשטיין אחרי הניצחון של הנבחרת על סלובניה והתחושות שלו באופן כללי במהלך החלון, נמשך עם הקשר שלו עם גיא גודס וסוגיית הזימונים, כולל התייחסות לעמית שמחון. לאחר מכן, זילברשטיין התייחס גם לשחקנים שפרחו מחדש בנבחרת ובראשם בר טימור.

זילברשטיין כמובן הרחיב על הפוטנציאל של נועם יעקב, התייחס לשחקנים החדשים האחרים, שיתף את התגובות שקיבל וסיכם את הקמפיין במוקדמות אליפות העולם ואת האכזבה ביורובאסקט תוך שסיפר על החוויה לעבוד עם דני אבדיה. זילברשטיין אף הביע עמדה נחרצת בכל הנוגע לסוגיית המתאזרח, והתייחס לסוגייה הבוערת של המאמן הבא של הנבחרת: העתיד שלו והאפשרות שימונה באופן קבוע, דעתו בנוגע לאופציית המאמן הזר והניסיון שכשל להביא את פאבלו לאסו.

זילברשטיין גם חזר אחורה לתחילת הדרך שלו בעולם הכדורסל, שיתף את הפילוסופיה שלו כמאמן, אמר מה לא עבד במכבי ראשון לציון ודיבר על המפתחות שהכי חשובים להצלחה כמאמן. זילברשטיין בין השאר נשאל האם הוא רוצה לחזור לאמן קבוצה, מהי הליגה שבה הוא הכי נהנה לצפות, מיהם השחקנים הכי גדולים שהוא אימן, מהו הרגע הכי גדול בקריירה שלו ואיזה דבר לא יודעים עליו. זילברשטיין דיבר על המצב של הכדורסל הישראלי כיום, התייחס לאיום השביתה של ארגון השחקנים וגם גילה מהם החלומות שלו. במהלך הפרק זילברשטיין ענה על השאלות הרבות שקיבל מחברי קהילת ספורטס רבי, ולטובת פינת סיפור בסיום הביא סיפור מיוחד על לא אחר מאשר אור קורנליוס.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!