נבחרת: ישראל נגד ספרד ב18:30

פבר 20, 2021 | כדורסל, נבחרת

על ידי Joshua Halickman

באדיבות איגוד הכדורסל

מחר (ראשון) בשעה 18.30 (שידור בערוץ הספורט) תעלה נבחרת ישראל למשחק השישי והאחרון שלה במוקדמות אליפות אירופה כשהיא במאזן מושלם 0-5 ופוגשת שוב את ספרד אותה ניצחה בנובמבר 87-95 אחרי משחק גדול ומחצית שנייה מושלמת. הספרדים ניצחו אתמול את פולין 88-89 אחרי משחק צמוד ודרמטי ועם שריקה מעוררת מחלוקת בשנייה האחרונה. ברור שזו לא ספרד הגדולה והחזקה, אבל עדיין מדובר בשחקנים שכולם משחקים בליגה הטובה באירופה.

Tomer Ginat – Photo Credit: FIBA


שני שחקנים בלטו מעל כולם בספרד בניצחון הזה, ג’ונתן בארריו מסרגוסה עם 24 נקודות כולל 4 שלשות בלי החטאה ודריו בריזואלה, שחקנה של מלאגה שסיים עם 21 נקודות ו-3 שלשות. בכלל השלשות היו הנשק העיקרי של הספרדים עם 14 מ-28. את ספרד מאמן גם בחלון הזה סרג’יו סקריולו, אלוף העולם, שהגיע מארה”ב שם הוא משמש כעוזר מאמנה של טורנטו רפטורס, שהשנה משחקת בטאמפה.

Jake Cohen – Photo Credit: FIBA


כמו לפני המשחק הקודם נגד הספרדים, המאמן עודד קטש והצוות, קיימו התייעצויות עם גל מקל וג’ייק כהן שמשחקים בליגה הספרדית כדי להכין את הנבחרת בצורה הטובה ביותר וצמד העוזרים דרור כהן ועדי עמוס ראה את המשחק נגד פולין. הנבחרת שלנו במצב רוח טוב והמון רצון לתת עוד משחק טוב נגד נבחרת חזקה גם בלי מקל, עידן זלמנסון, גולן גוט ונמרוד לוי, שכולם היו חלק מהניצחון בנובמבר, בעיקר מקל עם 18 נקודות ו-5 אסיסטים.

Oded Katash – Photo Credit: FIBA


המאמן עודד קטש: “אתגר גדול. ראינו את המשחק שלהם אתמול, היה משחק ברמה גבוהה, מאוד אינטניסיבי, צריכים להידבק לתוכנית המשחק. נצטרך למצוא דרך להאט אותם קצת, נעשה את זה הגנתית עם חילופים קצת ומאצ’אפ זון, ניתן להם לחשוב. הם עושים את מה שהם עושים עם יכולות ובקצב גבוה. קשה לסכם את הקמפיין לפני שנגמר, אנחנו רוצים לעשות משחק טוב מחר, ספרד שינו את סגל השחקנים, גארדים יותר דומיננטים, נראו טוב אתמול, נעבור את המשחק מחר ונסכם”.

Tomer Ginat – Photo Credit: FIBA


תומר גינת: “אנחנו עושים עבודה טובה מאוד בקמפיין הזה, רוצים לסיים אותו כמו שצריך. יש לנו משחק קשה מול ספרד, נעשה הכי טוב שאנחנו יכולים במטרה לנצח. כל פעם שאתה משחק נגד קבוצה כמו ספרד יש המון מוטיבציה, נתכונן ונעשה הכי טוב שלנו, רוצים לסיים את הקמפיין הזה הכי טוב שלנו, רוצים לחזור הביתה שמחים. היה לנו מאוד קשה בכל עניין הריבאונד מול הגבוהים הרומנים, נצטרך להקדיש, גם אנחנו וגם הגארדים, הרבה תשומת לב לעניין הזה, נקווה שנעשה טוב. הסגל של ספרד קצת שונה, סגל חזק מאוד. נצטרך לדבוק בתוכנית המשחק שהצוות מכין אותנו אליה. ספרד זה תמיד אתגר, כדורסל קבוצתי ומהיר, אין לי ספק שנעשה עבודה טובה”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!