מתן אדלסון רוכש את הפועל ירושלים

מרץ 16, 2023 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

עידן חדש ומרתק בהפועל ירושלים. קבוצת השקעות בראשות מתן אדלסון רוכשת את הבעלות ממייקל דייויס, מנכ”ל קבוצת JSM, בעלי מניות הרוב בקבוצה. אדלסון הוא בנם של שלדון ז”ל ומרים אדלסון, המוציאים לאור של “ישראל היום”.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

מתן אדלסון, הבעלים המיועד: “שתי התשוקות הגדולות ביותר שלי בחיים היו תמיד ישראל וכדורסל. אני מצפה לשלב כוחות עם האוהדים, השחקנים, המאמנים והצוות כדי להפוך את הפועל ירושלים לקבוצה הגדולה בישראל ולפנים של הכדורסל הישראלי. גביע המדינה בו זכתה הקבוצה השנה הוא רק ההתחלה, ואין לי ספק שזו תהיה רק אחת מתוך הצלחות רבות בהן תזכה הקבוצה בשנים הקרובות”.

מייקל דייויס: “העסקה הזו היא הישג גדול מאד עבור כל המעורבים, שכן מתן מביא עימו את ההתלהבות, הידע והמשאבים כדי לקחת את מסלול הניצחונות הנוכחי של הפועל ירושלים ולמנף אותו לגבהים חדשים. העסקה הזו היא ניצחון לקבוצה, לאוהדים שלנו וניצחון גדול לעיר ירושלים”.

עוד מסר דייויס: “השותפים שלי בהפועל, אורי אלון ומשה גרינברג, הסכימו לתרום את כל הכנסותיהם מהמכירה לצדקה, לעמותות וקרנות פילנתרופיות ולמטרות של עיריית ירושלים, לרבות לבניית מרכז חדש לרפואה חישובית ביוזמת האוניברסיטה העברית בבית החולים הדסה. אני מודה לשותף המנהל אייל חומסקי על תרומתו הנלהבת והבלתי נלאית להצלחה הגדולה של הקבוצה”.

ראש עיריית ירושלים, משה ליאון: “זו בשורה נהדרת עבור ירושלים ועבור הקבוצה. אין מתאים מכך שמשפחת אדלסון, שעשתה כל כך הרבה למען ירושלים והעם היהודי, תתמוך בקבוצה האהובה של ירושלים. אני מתרגש ומצפה לעבוד עם מתן ואמשיך לעזור לקבוצה בכל דרך אפשרית”.

בעקבות הפרסומים האחרונים, מטעמו של איל חומסקי נמסר: “מדובר בבשורה מצוינת עבור הפועל ירושלים”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!