“מתמקדים בללמוד את היריבה”: גליל עליון פוגשת את קומונובו

אוק 28, 2021 | אירופה, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

יומיים לאחר המשחק מול נאביקו אקדמיק, שבו גברה הפועל “נופר אנרגיה” גליל עליון, על הקבוצה המקומית בתוצאה 102-82, ממשיכה הקבוצה במסע שלה בצפון מקדוניה. היריבה הבאה במסגרת בית A של הליגה הבלקנית היא קומונובו, שמייצגת את העיר הנושאת את שם זה. המשחק יחל בשעה 20:00 שעון ישראל וישודר באתר הליגה הבלקנית.

העונה הנוכחית לא נפתחה בצורה טובה מבחינת קומונובו שממוקמת במקום התשיעי בליגה המקומית עם מאזן של ניצחון לעומת שלושה הפסדים. בליגה הבלקנית היא שיחקה עד כה רק משחק אחד במסגרת הדרבי הצפון מקדוני מול נאביקו אקדמיק, ובו היא הפסידה בתוצאה 63-59.

ברק פלג התייחס למשחק מול קומונובו: “עברנו היום לקומונובו, מרחק של חצי שעה מסקופיה. מנסים להתרגל לתנאים הלא כל כך נוחים מבחינת שעת האימון שלנו. כמובן שזה לא מהווה שום תירוץ לקראת המשחק. מבחינת יכולות וכישרון, מדובר בקבוצה יותר טובה על פניו מקבוצת נאביקו אקדמיק, אבל התוצאות שלהם עד עכשיו לא טובות, מכל מיני סיבות. אנחנו מגיעים קצת פצועים יותר, קצת עייפים יותר, אבל כמו תמיד עושים את ההתאמות ומתמקדים בללמוד את היריבה ולהכין את עצמנו בצורה הטובה ביותר למשחק. מעבר לכך, אנחנו נהנים מאוד להיות כאן ביחד כקבוצה”

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!