“מתגאה בהגנה ומקווה לקלוע זריקות”: הולינס נחת

אוג 24, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

השחקנים הזרים של מכבי תל אביב ממשיכים לנחות בישראל, כשהיום (רביעי) היה זה הקלע אוסטין הולינס שהתייצב בנתב”ג כדי לשוחח עם התקשורת.

הולינס סיפר על הטיסה: “הטיסה הייתה נהדרת, ישירות מארצות הברית, ואני סופסוף שמח להיות כאן”.

על הכימיה הנדרשת בקבוצה שנבנתה: “לחלוטין, אבל כימיה זה דבר שלהגיע אליו לוקח זמן, ואני מאמין שהארגון עשה עבודה נהדרת בלהביא בחורים עם אישיות טובה שהם גם מוכשרים. כולם נמצאים על אותו דף, לכולנו יש את אותו דבר במחשבה שלנו ואת אותה מטרה”.

מה הוביל אותו לחתום במכבי: “זה ארגון היסטורי, הרבה שחקנים נהדרים עברו בארגון הזה, ודיברתי עם ההנהלה, עם בלאט ועם המאמן הראשי, וזה לא רק מהדיבורים איתם, אלא שראיתי את הבחורים שהם כבר החתימו, וזה משהו שרציתי להיות חלק ממנו”.

לשאלת אתר “ספורטס רבי” לגבי מה הוא מביא לקבוצה: “אני רוצה לעשות את כל מה שהקבוצה צריכה שאעשה. דבר שאני מתגאה בו זה בלשחק הגנה ואני מקווה שאוכל להיכנס ולקלוע זריקות גם כן. פשוט להיות חבר לקבוצה טוב, לצאת לשם, לשחק קשה ולעשות את מה שהקבוצה צריכה”.

על המטרות: “אני חושב שכל שחקן שנכנס לעונה רוצה לנצח, וזה לא שונה איתי, אני רוצה לנצח משחקים, אבל אנחנו מבינים שזה תהליך ואנחנו צריכים להיכנס ולעבוד קשה בכל יום ולשלוט על הדברים שבהם אנחנו יכולים לשלוט, וזה דבר אחד שאנחנו יכולים לשלוט בו, עד כמה אנחנו עובדים קשה והגישה שלנו כלפי זה”.

על אביו, ליונל הולינס: “הוא נתן לי הרבה חוכמה במשך השנים, זה שהוא היה שחקן בעצמו השריש את מוסר העבודה הזה בתוכי. אפילו כשדברים לא הולכים טוב הוא לימד אותי שאתה צריך לעבוד ולפעמים אתה צריך להחזיק מעמד, דברים לא תמיד הולכים להיות טובים ואתה תצטרך לעבור את זה”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!