משפחת אוחיון הודיעה על סגירת הפועל גלבוע/גליל

יול 29, 2021 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

משפחת אוחיון הודיעה על הפסקת פעילות קבוצת הפועל גלבוע/גליל. כזכור, גלבוע/גליל היא סגנית אלופת המדינה, ולפני חודש בעלי הקבוצה, חיים אוחיון, הלך לעולמו לאחר מאבק במחלה קשה.

עובד נור ראש המועצה האזורית גלבוע, אמר: “לאחר שפעלנו ככל יכולתנו וריכזנו כל מאמץ אפשרי בניסיון לייצר מתווה להמשך הפעילות ביחד עם הבעלים, הצטערנו להתבשר ממשפחת אוחיון שלא צלחו המגעים להעביר את הבעלות על קבוצת גלבוע/גליל לבעלים פוטנציאלי חדש, ובהתאם לכך הם החליטו, ומודיעים לנו על סגירת הקבוצה. הגלבוע מודה למשפחת אוחיון על המאמצים, ומתכוונים להמשיך להצעיד את הכדורסל בגלבוע לבנייה ושותפויות חדשות. ספורט בגלבוע הוא קודם כל חינוך לערכים ורוח הקהילה, כי רק משם באה ההצטיינות! לכן, לצד הכאב והצער, אנחנו כבר נערכים ופועלים במגעים מתקדמים, כדי להבטיח שרוח המועדון – היא רוח הגלבוע, תמשיך להפתיע, לרגש ולהוביל בעוז”.

עוד אמרו במועצה: “כאמור בחודש האחרון נעשו במאמצים משותפים, אינטנסיביים, ונחושים מצד המועצה, משפחת אוחיון, והבעלים החדשים הפוטנציאלים, למציאת פתרון שיאפשר את פתיחת העונה, כאשר המועצה מעמידה כל אשר ביכולתה להציע ויותר, תוך גיוס משקיעים חדשים אשר יכנסו לנעליו של חיים אוחיון ז”ל, בניהול ובהשקעה בקבוצה. בכוונת המועצה להיעזר בכוונות הטובות שהתגלו בקרב משקיעים מקומיים וברצונם לתרום לקהילה, ובעזרת כספים שיגויסו לבנות ולהגשים מחדש וביתר שאת את חזון הספורט בגלבוע”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!