מסע הרכש של זילברשטיין החל: טישמן ונסטרנקו חתמו לשנתיים בראשל”צ

יונ 7, 2022 | כדורסל, לאומית

על ידי Moshe Halickman

מכבי ראשון לציון הודיעה על החתמתם של נמרוד טישמן ואיגור נסטרנקו עד לתום עונת המשחקים 2023-24. בכך, המאמן החדש נדב זילברשטיין החל את מסע הרכש שלו במטרה להעלות את הקבוצה מהליגה הלאומית לליגת העל, כשהוא צירף שני ישראלים שקיבלו דקות משחק משמעותיות בעונה שעברה ובאופן כללי היו חלק אינטגרלי מהליגה הבכירה במשך השנים האחרונות: טישמן שיחק בעונה האחרונה בעירוני נס ציונה ונסטרנקו בהפועל חיפה, כאשר עבור הרכז (בן 31, 1.97 מטרים) זו תהיה הקדנציה השנייה בראשל”צ ועבור הסנטר (בן 31, 2.03 מטרים) זו תהיה הקדנציה השלישית.

נסטרנקו: “אני שמח מאוד לחזור לקבוצה בה גדלתי והיוותה מבחינתי את תחילת הדרך כשחקן. סומך על היכולת של המועדון לבנות קבוצה חזקה, מחוייבת ומגובשת שמטרתה העיקרית היא להחזיר את מכבי ראשון לליגת העל!
אין לי ספק שביחד נוכל לעמוד במשימה המאתגרת הזו ובטוח שהדרך הולכת להיות מהנה ומעניינת. נרגש להיות חלק ומאחל לנו ולאוהדים המון הצלחה במסע החשוב שלפנינו”.

טישמן: “אני שמח לחזור למכבי ראשון לציון, מועדון שהוא בית בשבילי. הולכת להיות עונה מאתגרת ואנחנו נעשה הכל כדי להחזיר את המועדון לקדמת הבמה. לאוהדים המסורים שלנו מגיע את זה ונילחם כל משחק עבורם”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!