“מסיים את תפקידי בסיפוק וגאווה גדולה”: יוחננוב התפטר

יול 26, 2021 | כדורסל, לאומית

על ידי Moshe Halickman

עוגן יוחננוב התפטר מתפקיד יו”ר הליגה הלאומית. מאיגוד הכדורסל נמסר: “הנהלת האיגוד מבקשת להודות לעוגן יוחננוב על תרומתו במשך שנים לטובת הליגה הלאומית”.

יוחננוב עצמו כתב בדף הפייסבוק שלו:

“היום הודעתי על התפטרותי כיו”ר מנהלת הליגה הלאומית לכדורסל, תפקיד שמילאתי בהתנדבות מלאה, בנחישות ותשוקה, במשך חמש שנים של עשייה. בהובלתי, הליגה הלאומית לכדורסל הפכה לחממת גידול של שחקנים מצוינים והישגיים ששמה את התפתחות השחקן הישראלי, וענף הכדורסל במרכז. אל מול כל האתגרים והמשימות הרבות עמדתי איתן, נחוש להיאבק ולהביא את המנהלת להישגים והצלחות וזאת שמנגד כוחות גדולים, אינטרסים והרבה אגו. למרות כל אלה, השגתי את המטרות שלשמן נבחרתי; שינוי השיטה ל-2 קבוצות עולות לליגת העל ותקצוב ישיר לקבוצות המנהלת. הישגים דרמטיים אלה, הם פרי עבודה מאומצת וניהול מאבק מתמשך של שנים. למרות הסקפטיות להצלחתם, אני גאה להיות חתום על צעדים אלה ואני בטוח שתרומתם לכדורסל הישראלי גדולה מנשוא ונראה זאת בעתיד. בדרך להשגת המטרות פעלתי תמיד על פי סולם הערכים שלי וברוח עקרונות הספורט והשווין כאשר לנגד עיני עמד השחקן הישראלי והצלחתו.
“אני מסיים את תפקידי בסיפוק וגאווה גדולה. בחמש שנים של התנדבות, יחד עם צוותי המנהלת והקבוצות, הובלתי להישגים חסרי תקדים ולהצלחות רבות. אני מאחל לליגה הלאומית, למנהלת, לקבוצות ולאוהדים המשך הצלחה והתפתחות. הליגה היא הבית של השחקן הישראלי ויש לה תפקיד משמעותי בעיצוב הספורט בישראל וענף הכדורסל בפרט. מהיכרות עמוקה, אני בטוח שהישגים מרשימים עוד לפניכם. כעת, לאחר שהושגו מטרותיי העיקריות, אני ממשיך אל עבר המטרות והיעדים הבאים. תודה על תקופה מאתגרת ומשמעותית, תמיד אעמוד לרשותכם. בהצלחה רבה בהמשך, עוגן יוחננוב”.

מעבר לכך, הנהלת איגוד הכדורסל התכנסה היום (שני) לישיבה שבה התקבלו מספר החלטות. בהודעת האיגוד נכתב: “הנהלת האיגוד התכנסה היום ובפתיחת הישיבה ספדו היו”ר עמירם הלוי ומ”מ היו”ר שמעון מזרחי לחיים אוחיון ז”ל.
ההנהלה החליטה שזימון לנבחרות 3×3 דינו כדין זימון לכל נבחרת ישראל. ההנהלה אישרה את מבנה הגביע לליגה הלאומית לגברים, בסופו הזוכה בגביע תזכה בפרס של 100 אלף ש”ח, המפסידה בגמר ב-50 ושתי המפסידות בחצאי הגמר 25 אלף ש”ח. שני הסיבובים הראשונים יתקיימו בפתיחת העונה והאיגוד ינהל את חצאי הגמר ומשחק הגמר”.

 

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!