מנקו: “מקל עבר תקופה לא פשוטה, אבל הוא בא לפה ומתנהג כמו גבר”

ספט 4, 2022 | כדורסל, נבחרת

על ידי Moshe Halickman

רפי מנקו הוא חלק מההצלחה של נבחרת ישראל עד כה מבחינת התוצאות באליפות אירופה. הפורוורד הציג יכולת טובה במשחק הראשון מול פינלנד, כאשר מול הולנד פחות הלך לו. כעת, רגע לפני המפגש עם פולין מחר (שני, 15:00), מנקו דיבר בראיון למשה ברדה מ-ONE.

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts ואל תשכחו לדרג אותנו באפליקציות הפודקאסטים

על פתיחת הטורניר, אמר מנקו: “ברור שלוקחים את זה, לפני המשחקים דיברנו על אם היינו מציבים לעצמנו מטרה לא היינו במקום שאנחנו נמצאים מבחינת התוצאה. נכון שהמשחק היה לא טוב שלנו ורוב המשחק לא הובלנו, אבל ניצחנו בזכות האופי שלנו. גם נגד פינלנד יצאנו מפיגור גדול. גם אתמול, הם שלטו והצלחנו לנצח את המשחק. אנחנו באים למשחק מול נבחרת חזקה שבאה אחרי משחק לא פשוט מבחינתם, נצטרך לא להיקלע לפיגור גדול כדי לעלות ל-0:3”.

על פולין: “פולין נבחרת מאוד דומיננטית שעושה המון נזק אם זה בנקודות ואם זה בלייצר לאחרים. מה שקרה במשחק האחרון מולם, שהם הצליחו לעקוץ אותנו זה יושב עדיין בראש, אבל אנחנו מאוד בטוחים בעצמנו ויודעים מה אנחנו רוצים לעשות. נעשה את המקסימום בשביל להשיג את הניצחון, אני מאוד מאמין בנבחרת שלנו”.

על הקפטן גל מקל: “הוא עבר תקופה לא פשוטה ברמה המשפחתית, אבל הוא בא לפה ומתנהג כמו גבר. התשוקה שלו למשחק זה משהו שאפיין אותו לאורך כל הקריירה, הוא הגיע למקומות אדירים בקריירה שלו בגלל הרעב שלו והוא מביא את זה לפה”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!