מנהלת הליגה חתמה על חוזה עם חברת UNIV

יול 26, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

מנהלת הליגה הודיעה על חתימת חוזה עם חברת UNIV שתהיה אמונה על בניית ותחזוקת פלטפורמת ה-OTT. מנהלת הליגה וחברת UNIV לה ניסיון רב בתחום הבידור והספורט בארץ ובעיקר בחו”ל יחברו על מנת להגיע לתוצר הטוב ביותר שניתן להציע לאוהדי הכדורסל הישראלי.

במהלך החודש האחרון המנהלת נמצאת בעיצומו של אתגר לא פשוט אך מרגש וחתימה זו מהווה את הסנונית הראשונה בדרך להשלמת היעד שלה בנוגע לשידורים עצמאיים. הפלטפורמה החדשה תציע לאוהד בבית אפשרות לצפות במשחקים דרך הטלוויזיות החכמות, המחשבים וכן הפלאפונים הניידים. בשבועות הקרובים המנהלת תבסס את הנבחרת הטובה ביותר שתצעד איתה אל עבר המטרה.

יו”ר המנהלת, שמואל פרנקל: “זו תחילה של דרך חדשה ומרגשת. אנחנו מאוד שמחים ומצפים לעשות את הצעד הזה. פלטפורמת ה-OTT זה העתיד ואנחנו רוצים להיות חלק ממנו. זו העת להתקדם לחדשנות שתקפיץ את חווית הצופה כמה צעדים קדימה. המהלך הזה כמו כל מה שעשינו עד היום במנהלת הליגה נעשה מתוך מחשבה על הקבוצות ואוהדי הכדורסל הישראלי ונמשיך לפעול למענם”.

אמרי טראובה (בתמונה הראשית), סמנכ”ל הפיתוח העסקי של UNIV: “אין ספק כי חוויית הצפייה באירועי ספורט השתנתה בשנים האחרונות, מכשירי הטלוויזיה וטכנולוגיות שידור חדשות מייצרים מהפכה המושכת מיליניאלים ובני דור ה-Z עם סטנדרטים גבוהים בכל הנוגע לחווית הצפייה באירועי ספורט, כמי שעומדים בחזית תעשיית ה-OTT אנו נרגשים להביא את הבשורה הטכנולגית הזאת למנהלת הליגה הכדורסל. 

“אנו ב-UNIV מספקים פתרון קצה לקצה למעלה 100 פלטפורמות ספורט ברחבי העולם, משלב ניהול ועיבוד התוכן, שילוב לוגיקה מסחרית ועד פיתוח אפליקציות קצה לכל הפלטפורמות – טלוויזיות חכמות, מובייל ופורטל אינטרנטי. כמי שהכדורסל הישראלי יקר לליבו, אני נרגש להביא את יכולותנו למנהלת הליגה בכדורסל, שלא היססה לאמץ חדשנות ולהביא בשורה שטרם נראתה לאוהדי הכדורסל בישראל”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!