מכבי תל אביב מול בני הרצליה: החמישייה המשותפת

יונ 1, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

מכבי תל אביב תארח את בני הרצליה הערב (רביעי, 21:00) למשחק השלישי בסדרת הטוב משלושה ברבע גמר הפלייאוף בליגת העל, כאשר הסדרה נמצאת בשוויון 1:1. כעת, יצרנו את החמישייה המשותפת של שתי הקבוצות.

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunesSpotify או Google Podcasts.

רכז: קינן אוואנס (מכבי תל אביב)

אי הרישום של די ג’יי קופר לסדרה הופך את הבחירה הזאת לקלה יותר, אם כי המשחק הקודם מעלה תהיות, שכן קווינטון הוקר היה מצוין וקינן אוואנס סיפק משחק פחות טוב. אלא שאוואנס הוכיח את עצמו כשחקן לא רע בכלל בעונת הבכורה שלו ביורוליג, כשהוא חדר עם המון קשיחות, קלע מחוץ לקשת, חילק אסיסטים לחבריו לקבוצה וחטף בהגנה.

Keenan Evans – Photo Credit: Dov Halickman

קלע: סקוטי ווילבקין (מכבי תל אביב)

אחד הקלעים הכי טובים באירופה בשנים האחרונות. סקוטי ווילבקין הציג יכולת קליעה ברמה מאוד גבוהה מבחוץ, כשהוא מסוגל גם לחדור בעת הצורך, למסור אסיסטים ולעיתים גם לחטוף בהגנה.

Scottie Wilbekin – Photo Credit: Dov Halickman

סמול פורוורד: כריס באב (בני הרצליה)

היינו חייבים למצוא דרך להכניס גם את סקוטי ווילבקין, ולכן כריס באב זז לעמדת הסמול פורוורד בזכות הגודל שלו. באב יכול לצלוף ממרחק, לקלוע זריקות מכריעות, לחטוף בהגנה וגם להשתמש בגוף שלו כדי לדייק מבפנים ולחלק אסיסטים במצבים שהוא לא יכול לזרוק.

Chris Babb – Photo Credit: Dov Halickman

פאוור פורוורד: רומן סורקין (מכבי תל אביב)

הנציג הישראלי בחמישייה. רומן סורקין בגרסה הנוכחית יכול לשחק בשתי עמדות הפנים, לסיים היטב מבפנים כולל הטבעות, לתרום בריבאונד ובמיוחד בהתקפה, לחסום בעוצמה בהגנה ומדי פעם גם לצלוף שלשה, דברים שהוא חייב להראות במשחק השלישי.

Roman Sorkin – Photo Credit: Dov Halickman

סנטר: צ’ינאנו אונואקו (בני הרצליה)

המצטיין של הזכייה ההיסטורית בגביע המדינה ומי שהפך לקונצנזוס בקרב הכדורסל הישראלי מועדף בעמדת הסנטר על פני אנטה ז’יז’יץ’. צ’ינאנו אונואקו מסוגל לעשות הכל: לקלוע זריקות לשתיים כולל דרך הטבעות ומחצי מרחק, לדייק מבחוץ, לעשות עבודה אדירה בריבאונד, לחלק מסירות נפלאות ולשמור היטב בהגנה כשהוא מספק שם מאמץ בדרך לחטיפות ולחסימות.

Chinanu Onuaku – Photo Credit: Dov Halickman

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!