מכבי תל אביב ו-weSure ממשיכות לשתף פעולה

אוג 13, 2021 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

מועדון הכדורסל מכבי תל אביב וחברת הביטוח הדיגיטלית weSure נכנסות לשנה השלישית בהסכם החסות שהתרחב וגדל השנה, ושוויו עומד על מאות אלפי דולרים. השנה הנוכחית הייתה שנת צמיחה אדירה לחברת הביטוח, שעשתה את צעדיה הראשונים רק לפני שלוש שנים והלכה יד ביד עם מכבי ממש מהרגע הראשון.

המועדון הצהוב, שהוקם ב-1932, נכנס לשנתו ה-90 כששמה של weSure ימשיך להתנוסס על גב גופיות השחקנים. נושא האחריות התאגידית הוא נדבך מרכזי בשותפות האסטרטגית בין מכבי לבין weSure. בשנה שעברה אנשי החברה היו שותפים מרכזים באריזה וחלוקת חבילות לילדים בבית החולים שניידר בפתח תקווה בחג פורים וביום הוקרה לצוותים הרפואיים שנמצאים בחזית הקורונה בבית החולים איכילוב, אירוע שכלל חלוקת מגני הוקרה על ידי הנהלת חברת הביטוח ואגדות מועדון הכדורסל מכבי תל אביב.

weSure הנה חברת ביטוח מבוססת דיגיטל וטכנולוגיה מתקדמת בכל שלבי העסקה, משלב הצעת המחיר, הצטרפות לביטוח, שירות לקוחות, טיפול באירועי ביטוח ותשלום תביעות (End to End Digital). weSure הינה חברה היברידית, במובן זה שהיא פועלת במגוון ערוצי הפצה, והכל כאמור על תשתית טכנולוגית מתקדמת ודיגיטלית. את היעילות שלה מתרגמת החברה לפרמיות תחרותיות.

יו”ר מועדון הכדורסל מכבי תל אביב שמעון מזרחי: “אנו גאים בהמשך שיתוף הפעולה הפורה עם חברת weSure, מותג שאנחנו מאוד מאמינים בו. בטוחני ששיתוף פעולה זה יעלה וישגשג וש-weSure תמשיך ותפרוץ גבולות כפי שעשתה מהרגע שנוסדה”.

יו”ר קבוצת weSure יוחנן דנינו: “התחלנו את הקשר עם מועדון כדורסל מכבי תל אביב סמוך להשקת weSure כי זיהינו בקבוצה את הערכים שאנחנו מאמינים בהם של הוגנות ומקצועיות. אנו גאים להמשיך את שיתוף הפעולה ארוך הטווח עם המועדון, שנמצא בשורה הראשונה באירופה ובעולם כולו”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!