מכבי תל אביב ופומה חתמו על הסכם שיתוף פעולה

אוג 5, 2021 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

מכבי תל אביב וענקית אופנת הספורט פומה חתמו על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי לחמש שנים בשווי של מיליוני שקלים, תחת המותג Puma Hoops. במסגרת ההסכם, מכבי תל אביב תשחק עם בגדי פומה, כאשר העתקים מדויקים של המדים יהיו זמינים לרכישה בחנויות המועדון לראשונה מזה 19 שנה.
כחלק מההסכם, פומה ייצרה במיוחד עבור מועדון הכדורסל מכבי תל אביב את כל הביגוד המקצועי של קבוצת הבוגרים והנוער. בנוסף תייצר פומה את ביגוד מחלקת הילדים ובתי הספר לכדורסל של המועדון. המדים של מכבי תל אביב בעונה הקרובה עשויים מטכנולוגיה ייחודית אשר משמשים גם את מועדון הפאר מנצ’סטר סיטי, ומעניקה למדים משקל קל ביותר, עמידות חזקה ונידוף זעה פורץ דרך.

יו”ר מועדון הכדורסל מכבי תל אביב, עו”ד שמעון מזרחי, מסר: “בפיתחה של עונה חדשה זו מבשרים אנו על עידן חדש, בכל הקשור בתחום ההלבשה וההנעלה של כל קבוצות מועדון הכדורסל מכבי תל אביב ובראשן הקבוצה הראשונה מכבי Playtika תל אביב ולפיה עוברים אנו לשנים הבאות למותג העולמי פומה. גאים אנו בשילוב ידיים מנצח זה”.

“החיבור בין פומה, מותג הספורט האייקוני, אשר חתום על כמה משיאי הספורט הגדולים בכל הזמנים ביחד עם מועדון הפאר הישראלי היה חיבור טבעי וחשוב”, אמר מנהל הפעילות של פומה בישראל, איתמר ריין. “שמחנו לחבור למועדון פאר מקצועי, מוביל ומרשים, אשר הפך להיות חלק ממשפחת פומה בישראל ובעולם. אנו בטוחים כי ביחד נצליח להשיג את היעדים הגבוהים של שני המותגים ונרגש מדינה שלמה. ערכי המותג הזהים והשאיפה לניצחון בכל מחיר תוביל אותנו לשיאים חדשים. We Only See Great”.

מנכ”ל מועדון הכדורסל מכבי תל אביב, עדלי מרכוס, הוסיף: “פומה היא מותג מרענן שנמצא בצמיחה אדירה ואנחנו שמחים להצטרף לדרך הנהדרת שהמותג עושה. גם מבחינה טכנולוגית, המדים האלה מביאים בשורה ויהיו זמינים לראשונה לרכישה בחנות המועדון ובאונליין לכל האוהדים שלנו, שיוכלו להתחדש באותם מוצרים בדיוק שלובשים השחקנים במהלך העונה. בנוסף, גם מחלקות הנוער ובתי הספר לכדורסל של המועדון בכל רחבי הארץ ילבשו מדים בעיצוב זהה לקבוצה הראשונה”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!