מייק ג’יימס ננאלי: הכוכב פוגע במכבי תל אביב

דצמ 13, 2021 | אירופה, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

הכתוב הינו טור דעה

לכישלון של מכבי תל אביב לאחרונה אבות רבים. רק שהפעם לא נתמקד דווקא במאמן יאניס ספרופולוס, אלא בג’יימס ננאלי. מעבר לכך שהוא מציג יכולת פחות טובה מבחינה התקפית במשחקים האחרונים, במה שמהווה את אחד הגורמים להפסדים של קבוצתו, ההתנהלות הבעייתית של השחקן מתחילה לצאת לאור ולהתחיל להזכיר, גם אם רק יחסית “בקטנה”, ימים פחות יפים של המועדון.

כזכור, לא מזמן דווח על כך שבאחד מאימוני הקבוצה ננאלי התעמת מבחינה מילולית עם יפתח זיו, והשניים נזרקו מאימון הקבוצה. השמועות על כך שננאלי עשוי להיות השחקן הראשון שמשלם את המחיר על התקופה הרעה של קבוצתו כבר החלו לצאת, שכן מן הסתם יש עוד מקרים של עבירות משמעת שעוד לא יצאו החוצה במלואם. היום (שני) מקורות בסין אף טענו שהוא מתכוון לחזור לליגה הסינית ושהוא נמצא בקשר עם מספר קבוצות בליגה הבכירה, כשהכיוון שלו הוא לעבור לקבוצה מאמצע הטבלה וצפונה.

אלא שאצל ננאלי, כמו ננאלי, הבלאגן לא נגמר שם. באופן שלא מתאים לספורטאי מקצועני, ננאלי החל להגיב בזלזול בטוויטר על כל השמועות שיש נגדו, והוא טען ששום דבר לא נכון. הבעיה בגרסה שלו? ספרופולוס עצמו צוטט במסיבת העיתונאים לקראת פנרבחצ’ה כשהוא מתייחס לתקרית שהייתה בין ננאלי לזיו. כלומר, נכון הדבר. אכן הייתה תקרית. ננאלי, שטוען שהוא מגן על שמו אל מול חרושת השמועות, בחר להמשיך ללגלג על עיתונאים בטוויטר. גם אם הוא באמת מאמין לגרסה של עצמו על אף שהיא כבר הוכחה כלא מספיק אמינה, על ננאלי היה לנהוג בצורה מכובדת יותר.

כבר בקיץ היה אפשר לזהות שננאלי הוא מסוג השחקנים שיכולים להיכנס למלחמות משונות בטוויטר, ובנוגע לפרקט עצמו, אין לי ספק שאוהדים רבים של מכבי תל אביב רואים כרגע באור אחר את העימות עם יובל זוסמן במשחק בברלין. ננאלי מזכיר מאוד כרגע את מייק ג’יימס בנוגע להיקף וסוג הפעילות שהוא מבצע בטוויטר, כשזה לא דבר חיובי בלשון המעטה. בינתיים, שני הכוכבים נופלים, כל אחד בדרכו ובמעמדו.

עם כל הרעש מסביב, אין שאלה בכלל שננאלי נראה בדרך החוצה מישראל. הוא לא נרשם למשחק הבית מול הפועל באר שבע, ואפילו נצפה כשהוא נראה ישן במהלך ההתמודדות (מבחינת איכות הכדורסל באותו משחק, אי אפשר להאשים אותו). לא צריך להיות גאון כדי להבין שהכוכב המרכזי סקוטי ווילבקין לא נהנה מספיק לשתף פעולה עם ננאלי, וכידוע בתקופת ספרופולוס, על פיו של ווילבקין יישק דבר בנוגע לשחקנים שמשחקים איתו בקביעות. את השילוב הלא מוצלח כולנו רואים בנתונים של השניים מדי משחק. נדיר ששניהם ישחקו טוב באותו ערב. בכל הנוגע לווילבקין, תוסיפו את החברות הקרובה שלו עם זיו, ותבינו שננאלי לא יישאר פה זמן רב.

בכל מקרה, יהיה מאוד מעניין לראות כיצד ננאלי יתפקד בשלישי בערב מול האקסית בטורקיה. כי כרגע, ההתנהלות של הכוכב רק פוגעת במכבי תל אביב והדרך הכי טובה והמומלצת בשבילו היא לענות לביקורות על הפרקט. לא סתם התקופה שלו בצמרת הכדורסל האירופי הייתה קצרה מדי, אפילו בפער גדול מזה של ג’יימס.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!