“מייד אמרתי כן, נבחרת זה MUST לכל מאמן”

נוב 24, 2021 | כדורסל, נבחרת

על ידי Moshe Halickman

נבחרת ישראל תחל בחמישי הקרוב (19:00) את קמפיין מוקדמות אליפות העולם במשחק בית מול פולין באולם הדרייב. מי שהצטרף לצוות האימון של המאמן הלאומי החדש גיא גודס הוא נדב זילברשטיין. המאמן המוערך, שמזוהה יותר מכל עם עירוני נס ציונה, מכיר מקרוב את נבחרות ישראל לאחר שאימן בעבר את נבחרת הקדטים, וכעת הוא ניגש לאתגר מקצועי מסקרן. רגע לפני משחק הבכורה, זילברשטיין ערך ראיון עם אתר “ספורטס רבי” באירוע ההשקה של איגוד הכדורסל הישראלי.

“אני חושב שכל מה שקשור בנבחרות ישראל זו זכות גדולה ומאוד מרגש”, סיפר זילברשטיין בתחילת הראיון, “יש לנו אחריות גדולה להביא את הנבחרת להשיג את המטרות שהצבנו לעצמנו”.

זילברשטיין דיבר על ההגעה שלו לנבחרת הבוגרת. “קודם כל, העבודה אחלה, יש לנו אחלה צוות לפחות לפי הפגישות שהיו לנו עד עכשיו, מתחברים, יושבים על הדברים שאנחנו רוצים להביא, בטח לחלון הראשון. פנו אליי מהאיגוד גיא (גודס) ופיני (גרשון) ודיברו איתי, כמובן שמייד אמרתי כן כי אני חושב שנבחרת זה משהו שהוא ‘מאסט’ לכל מאמן”.

זילברשטיין אמר שבעבודתו בנבחרת הוא יעשה “מה שהמאמן ירצה”, ונשאל על כך שחלק מהשחקנים פתחו את העונה בצורה פחות טובה. “אני חושב שזה מאוד אינדיבידואלי, יש כאלה שהתחילו את העונה יותר טוב ויש כאלה שקצת פחות, לחלק לקח קצת פחות זמן להיכנס לעניינים. אני מאוד מקווה שחלקם ייכנסו לקצב ויגיעו מוכנים בשבועיים-שלושה הקרובים עד שיתחיל הקמפיין של הנבחרת”.

מהן באמת המטרות של הנבחרת? “יש פרק זמן מאוד קצר להתחבר, זה גם מאמן חדש אז צריך לראות מה גיא רוצה שיקרה, אבל המטרה תמיד היא לנצח כי בשיטה הזאת של החלונות הניצחונות סופר חשובים כי אתה גם סוחב אותם הלאה לשלב הבא, המטרה היא להגיע לשלב הבא, אחרי זה אתה גם סוחב איתך את המאזן וזה משמעותי”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!