“מוכשר”: שא’מרקוס קנדי חתם בבני הרצליה

יול 19, 2021 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

בני הרצליה הודיעה היום (שני) על החתמתו של הפורוורד-סנטר האמריקאי שא’מרקוס קנדי – Sha’markus Kennedy (2.03, בן 23) לעונה עם אופציה של הקבוצה לעונה נוספת. מדובר בשחקן אתלט עם סיומה טובה מעל הטבעות, שומר קשוח שנחשב לחוסם מצוין.

קנדי הוא בוגר אוניברסיטת מקנייז סטייט שבלואיזיאנה (דיוויז’ן 1). בשנתו האחרונות בליגת המכללות העמיד ממוצעים של 18.5 נקודות, 10.9 ריבאונדים ו-2.6 חסימות למשחק ונבחר לשחקן ההגנה של העונה בקונפרנס (סאות’רלנד). בעונה שעברה רשם את עונת הבכורה שלו באירופה, כשפתח את העונה בקאנטו האיטלקית והעמיד בה ממוצעים של 8.9 נקודות, 4.4 ריבאונדים ו-1.75 חסימות למשחק ב-20.7 דק’ בממוצע למשחק. באפריל עבר מקאנטו לראסטה ואכטה הגרמנית שם סיים את העונה.

המנהל המקצועי, זופי אבדיה: “שא’מרקוס הוא שחקן צעיר וקשוח עם הרבה אנרגיה וכישרון, הוא הראה חלק מהפוטנציאל שלו בשנה שעברה באיטליה ואנחנו מאמינים שהוא מאוד מתאים לאופי וסגנון הקבוצה שאנחנו מכוונים אליו. מדובר בשחקן הגנה מצוין וחוסם מחונן, אתלט שמתאים מאד לליגה ולסגנון שאנחנו רוצים לתת לקבוצה”.

מאמן הקבוצה, אורן אהרוני: “ש’מארקוס שחקן מוכשר, צעיר, מאוד אתלטי, אנרגטי ומחוייב לקבוצה, שחקן עם פוטנציאל להגיע לרמות גבוהות יותר בעתיד. הוא מאוד מתאים למה שאני רוצה לראות בבני הרצליה העונה ומהווה עוד חלק חשוב בפאזל שאנחנו בונים”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!