“מוכנים ודרוכים”: עירוני נס ציונה מתכוננת למוקדמות היורופקאפ

ספט 27, 2021 | אירופה, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

עירוני נס ציונה קיימה אתמול את האימון המסכם לקראת בועת מוקדמות היורופקאפ, ולפנות בוקר היא עשתה את דרכה לעיר פארנו באסטוניה – שם יתקיים בית המוקדמות של הכתומים במתכונת בועה. במסגרת בדיקות הקורונה שנערכו לפני הטיסה לבועה, כל שחקני הקבוצה קיבלו תוצאה שלילית.

קפטן הקבוצה טל דן התייחס לחשיבותו של השבוע הקרוב: “אנחנו מתרגשים לעבור שוב את החוויה האירופית ביורופקאפ. אנחנו מוכנים ודרוכים למוקדמות האלה – עברנו את המוקדמות בעבר (עונת 2018/19) ואני מצפה שנעשה את זה שוב.
השחקנים החדשים מתאקלמים מהר מאוד ואנחנו שמחים שהם איתנו. אנחנו רוצים להגיע לשלב הבתים ולהשתתף במפעל הזה עונה נוספת – זה חשוב למועדון הזה ולעיר הזו שעומדת מאחורינו”.

מאמן הקבוצה ליאור ליובין אמר: “סיימנו את האימון המסכם בארץ לקראת הבועה. יהיו לנו יומיים של אימונים באסטוניה לפני המשחק שלנו, אבל את זהות היריבה (פארנו או ווינה) נדע רק בשלישי בערב כשהמשחק ביום רביעי. אנחנו מתכוננים במקביל לכמה יריבות, אבל עיקר ההכנה הייתה על עצמנו – לחבר את השחקנים החדשים, ולהגיע מוכנים בצורה הכי טובה שאפשר למוקדמות האלה. אנחנו מרגישים מוכנים ומחויבים, וחושבים רק על לעמוד במשימה החשובה הזו”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!