“מודה על הבעת האמון”: עודד קטש ממשיך במכבי תל אביב

מאי 16, 2023 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

עודד קטש, שחתם בקיץ האחרון במכבי תל אביב, יאמן את הקבוצה גם בעונה הבאה. המאמן הראשי, שחזר לקדנציה שנייה על הקווים במועדון, הצליח לחבר במהלך העונה את הסגל המתחדש בצהוב-כחול. הוא הצעיד את המכבים לפלייאוף היורוליג עם המאזן הביתי הטוב במפעל ולמרחק נגיעה מהפיינל פור האירופאי. בליגה המקומית הוביל את הקבוצה למקום הראשון בסיום העונה הסדירה ולהבטחת יתרון הביתיות.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

אני מודה לבעלים ולמערכת על הבעת האמון בי”, אמר עודד קטש. “שמח מאוד להמשיך את הדרך המיוחדת שהתחלנו ביחד. אעשה הכל כדי שביחד נגשים את המטרות של המועדון ומילה לקהל – תמשיכו להיות מה שאתם בשבילנו ושנמשיך להתרגש ביחד”.

“אני שמח וגאה שעודד יאמן את הקבוצה בעונה הבאה. התחלנו פה תהליך השנה והמשכיות היא מילת המפתח”, אמר אבי אבן , שנכנס לתפקיד המנהל הספורטיבי. “הקבוצה התקדמה והתחברה תחת עודד והצוות ככל שהעונה התקדמה וכך גם השחקנים ברמה האישית. מגיע לו קרדיט גדול על כך”.

“את עודד מכיר ומוקיר אנוכי מזה שנים רבות, עוד מהימים שלבש את מדי המועדון כשחקן בולט”, אמר יו”ר המועדון, עו”ד שמעון מזרחי. “מצויים אנו בשלהי עונת הכדורסל 2022/23 ולאחר הסדרה המרתקת בשלב רבע גמר היורוליג מול מונאקו, כאשר עודד הוא זה שמחזיק בשרביט המאמן, ולקראת משחקי הפלייאוף בליגת ווינר סל וכן במבט לעונה הבאה. אין ראוי מעודד להמשיך ולהיות מאמנה של הקבוצה אף בעונה הבאה, זאת על מנת ליצור את ההמשכיות בעמדת המאמן ויחד עם זאת במצבת השחקנים”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!