מגי ורגלנד הצטיינו, אונואקו נלחם: ציוני השחקנים בניצחון של הפועל חולון על בני הרצליה‎‎

יונ 6, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

הפועל חולון ניצחה בחוץ 71:78 את בני הרצליה באולם היובל במשחק הראשון בסדרת הטוב משלושה של גמר הפלייאוף בליגת העל ובכך העבירה את יתרון הביתיות אליה בדרך ליתרון 0:1 בסדרה. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לשחקנים של המאמן המנצח אורן אהרוני וגם לאלה של המאמן המפסיד גיא גודס.

בני הרצליה

חמישייה

רכז: קווינטון הוקר – 5

מסר אסיסטים ודייק מקו העונשין, אך גם איבד כדורים והחטיא סלים פשוטים מבפנים מעבר ללא מעט החטאות מחוץ לקשת.

קלע: כריס באב – 5

היה חלק חשוב מהריצה הגדולה של קבוצתו במהלך הרבע השלישי במשחק שבו הוא דייק מבפנים ומהקו בנוסף לכך שמסר בצורה טובה, אך גם איבד ובעיקר החטיא המון שלשות – נקודה שאמורה להיות הלחם והחמאה שלו.

סמול פורוורד: סנדי כהן – 5

הצליח לעצור את טיירוס מגי לכמה רגעים כששמר היטב בהגנה, אך החטיא מבחוץ בפתיחה במשחק שבו הוא לא קלע אף נקודה.

פאוור פורוורד: אנדי ואן וליט – 7

דייק מבפנים בפתיחה והוסיף סלים נהדרים בריצה של קבוצתו.

סנטר: צ’ינאנו אונואקו – 9

סחב את קבוצתו על הגב כשעשה עבודה יוצאת מן הכלל בריבאונד בנוסף לכך שסיים בצורה טובה בצבע כולל הטבעות ובסך הכל דייק בצורה לא רעה בזריקות הסבתא שלו מקו העונשין בנוסף לכך שסיפק אסיסטים יפים לעין במשחק שבו הוא סיפק דאבל-דאבל מפלצתי והוציא את כריס ג’ונסון בחמש עבירות, עד שהוא בעצמו יצא בחמש עבירות.

ספסל

שון דאוסון – 5

קלע מבפנים ברוב הפעמים שחדר, אך לא היה בכיוון בזריקות שלקח מבחוץ ואיבד כדורים.

מוריס קמפ – 6

עשה עבודה נפלאה בריבאונד ההתקפה כדי לקלוע סלים מבפנים בדרך למספר דו ספרתי של נקודות, במשחק שבו הוא בסך הכל סיים בצורה בינונית את הזריקות שלקח.

יאיר קרביץ – 5

הקפטן חדר כמה פעמים, אך נחסם פעמיים על ידי כריס ג’ונסון.

ללא ציון: דורי סהר (לא שיחק מספיק)

הפועל חולון

חמישייה

רכז: ג’ו רגלנד – 9

מסר היטב מהפתיחה כולל אסיסט קריטי למייקל קייזר סמוך לסיום, חדר באופן נפלא, קלע בצורה לא רעה מבחוץ, תרם בריבאונד כולל במאני טיים וחטף כדורים בהגנה, במשחק שבו הוא גם הראה אנושיות כשאיבד כמה כדורים.

קלע: טיירוס מגי – 9

צלף פעם אחר פעם בעיקר מבחוץ במשחק שבו הוא הוביל את קבוצתו בנקודות בנוסף לכך שמסר אסיסטים והביא אגרסיביות הגנתית כשחטף, כאשר כל זה בערב שבו הוא אף שנפגע בפניו.

סמול פורוורד: רפי מנקו – 8

נתן את הטון כשקלע את כל 13 הנקודות שלו ברבע הראשון בזמן שהוא פשוט לא היה מסוגל להחטיא מבחוץ ומבפנים בנוסף לכך שתרם בריבאונד, כאשר העובדה שהוא החטיא את הזריקות המעטות שלקח לאחר מכן ממש לא מורידה מהחשיבות שלו בניצחון.

פאוור פורוורד: כריס ג’ונסון – 6

חזר לספק יכולת אדירה בהגנה כשחסם פעמיים את קרביץ והציג המון קשיחות כולל חטיפה בנוסף לכך שחילק אסיסטים, במשחק שבו רוב הכדורים שלו מבחוץ שוב לא נכנסו והוא יצא בחמש עבירות.

סנטר: מייקל קייזר – 7

גם הוא צבר עבירות, אך תרם בריבאונד ההתקפה ובעיקר היה חתום על סל חשוב מבפנים שהכריע את ההתמודדות כאשר הוא אף סגר עניין מהקו.

ספסל

היידן דלטון – 7

בהתחלה הוא תרם בעיקר בדברים הקטנים כשבין השאר לקח ריבאונדים ומסר אסיסטים, במשחק שבו גם הוא צבר עבירות אך התעלה עם מהלכים חשובים כולל הטבעה עם הבאזר של סיום הרבע השלישי ושלשות שצללו פנימה.

גיא פניני – 5

הקפטן חילק מסירות טובות וקלע שלשה אחת ברבע הרביעי במשחק שבו שאר הכדורים שלו סירבו להיכנס.

ללא ציון: ניב משגב (לא שיחק מספיק)

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!