“מגיע רעב ומלא במוטיבציה”: שון דאוסון חוזר לבני הרצליה

אוג 23, 2021 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

בני הרצליה הודיעה הבוקר על החתמתו של שון דאוסון (בן 27, 1.98 מטרים) לעונה הקרובה. דאוסון חוזר לקבוצה ממנה יצא לאירופה בסיום עונת 2017/18 כאשר חתם בחובנטוד בדאלונה במדיה שיחק בשלוש העונות האחרונות. בעונה החולפת דאוסון העמיד ממוצעים של 3.3 נק’ ב-10 דקות בליגה הספרדית, ו-7.4 נק’ ב-14 דקות למשחק ביורוקאפ, כשעזר לקבוצתו להעפיל לרבע גמר המפעל.

לפני שעזב את ישראל לראשונה, דאוסון היה מהישראלים הבולטים בליגה והוביל את ראשון לציון לזכייה באליפות בעונת 2015/16, לפני שהצטרף להרצליה בעונת 2017/18 בה סיים כמלך הסלים הישראלי של הליגה עם ממוצעים של 16.2 נק’, 5.5 ריב’ ו-2.0 אס’ למשחק.

המנהל המקצועי, זופי אבדיה, אמר: “אני רוצה לברך את שון על החזרה שלו לבני הרצליה ולאחל לו קודם כל בריאות והצלחה. ההצטרפות של שון לקבוצה שלנו היא הצהרת כוונות לגבי המקום שאנחנו מכוונים ורוצים להגיע אליו השנה – חזרה לצמרת של הכדורסל הישראלי, ואנחנו מצפים משון להוביל את הקבוצה לשם ולהוכיח שמקומו בטופ של הכדורסל הישראלי והאירופי. אנחנו שמחים ששון בחר בנו כקבוצה הבאה שלו ואני מאמין שביחד אנחנו יכולים להשיג דברים מאוד יפים השנה”.

מאמן הקבוצה, אורן אהרוני, סיפר: “אני מאוד שמח שהצלחנו לצרף את שון לבני הרצליה, שחקן מוכח עם יכולות גבוהות. אני מאמין שהוא משלים את הסגל שנבנה פה בצורה טובה מאוד ויאפשר גם לו וגם לקבוצה להציג כדורסל מנצח”.

שון דאוסון עצמו אמר: “אני מאוד שמח לחזור לבני הרצליה, מגיע רעב ומלא במוטיבציה לקראת העונה הקרובה במטרה להוביל את המועדון בחזרה לצמרת הכדורסל הישראלי”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!