“מביא ידע עצום בתחום הכדורסל”: גיא קפלן מונה למאמן גלבוע/גליל

אוג 3, 2021 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

הפועל גלבוע/גליל הודיעה על קידומו של גיא קפלן לעמדת המאמן הראשי, אחרי חמש עונות בתור עוזרם של אריאל בית הלחמי, ליאור ליובין ואבישי גורדון.

קפלן בן ה-34 שימש בעבר כעוזר מאמן בבני הרצליה, אליצור אשקלון, הפועל ת”א ומכבי קריית גת וכיום הוא עוזרו של אורן אהרוני בנבחרת הנוער. לגן נר הוא הגיע כאמור לפני חמש שנים והיה שותף להעפלת הקבוצה לפיינל פור לפני שנתיים ולגמר הפלייאוף ופיינל פור הליגה הבלקנית אשתקד, כמאמן שותף לצד גורדון.

קפלן אמר: “אני שמח מאוד על ההזדמנות שניתנה לי לעמוד בראש הצוות המקצועי בעונה הבאה ורוצה להודות כל משפחת גלבוע גליל, גדעון ידין, משפחת אוחיון, עובד נור וכל העוסקים במלאכה על האפשרות הזו. אנחנו בעיצומו של קיץ עמוס ומאתגר מאוד שבו אנחנו עושים את מירב המאמצים להעמיד את הקבוצה החזקה ביותר שתמשיך לייצג את רוח הגלבוע, דרכו של חיים אוחיון ז”ל ולתת גאווה לאוהדים המסורים שמלווים אותנו כפי שהיה בשנים האחרונות”.

ארצי פרטי, מנכ”ל המועדון, הוסיף: “אנחנו שמחים ונרגשים מצד אחד ומנגד כואבים ואבלים על האובדן העצום של בעלי הקבוצה חיים אוחיון ז”ל. אין ראוי יותר מגיא קפלן לקבל את ההזדמנות ולעבור לקדמת הבמה לתפקיד המאמן הראשי של גלבוע/גליל ולהצעיד את המועדון בשנים הבאות. גיא מביא עימו אישיות כובשת ומנהיגות שקטה, ניסיון וידע עצום בתחום הכדורסל. אנחנו מאחלים לגיא ולנו, האוהדים היקרים והשותפים לדרך מועצה אזורית הגלבוע ועובד נור, וחברת גבעסול, הצלחה בדרכנו החדשה”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!