“מאוד חשוב לנו להסביר לשחקנים מה זה מועדון הכדורסל מכבי ת”א ומה זה ישראל”

ספט 15, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

באדיבות מכבי תל אביב

שחקני מכבי תל אביב, ההנהלה, הבעלים והצוות קיימו היום (חמישי) ביקור בירושלים, כחלק מהחזון לחבר את הקבוצה והשחקנים להוויה של מדינת ישראל. הביקור החל בכותל המערבי ובסיור במסלול החדש של מנהרות הכותל, שלווה בהסברים מפורטים של אנשי הקרן למורשת הכותל המערבי. לאחר מכן הגיעה הקבוצה לכנסיית הקבר ולבסוף למוזיאון יד ושם.

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

אל תשכחו לדרג אותנו באפליקציות הפודקאסטים

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

“מאוד חשוב לנו כמכבי תל אביב להסביר לשחקנים, בעיקר לשחקנים הזרים, מה זה מועדון הכדורסל מכבי תל אביב ומה זה ישראל”, אמר אודי רקנאטי, מבעלי המועדון. “לדעתי, לטייל בירושלים זה אחד הדברים החשובים ביותר שיש להבנה שלהם איפה הם נמצאים”.

“הרגשות מציפים אותך, בלתי נתפס לראות דבר כזה”, סיפר דארן היליארד לאחר הביקור במרכז להנצחת זכר השואה יד ושם. “אנשים מגיעים מכל העולם כדי להיות במוזיאון הזה וזו חוויה מאוד מחנכת ומלמדת. זה מראה כמה עוד יש לנו ללמוד, איזו דרך יש לנו לעבור כאנשים ולהתקרב אחד לשני. למדתי את זה היום דרך מוזיאון יד ושם ואני אסיר תודה על הביקור החינוכי הזה”.

“אחרי הביקור ביד ושם הרבה דברים מקבלים משמעות אחרת”, הסכים המאמן עודד קטש. “עכשיו מבינים יותר את החשיבות של הביקור הזה, אפשר לראות את זה על השחקנים. זה היה מרשים וחשוב ולפעמים יש דברים שהם חשובים יותר מעוד אימון או עוד משחק”.

“זה היה יום מרשים עם זכרונות לעד, קודם כל לבקר בעיר העתיקה, בכותל המערבי, לראות את התגליות האחרונות, לעבור ליד ושם והרעיון של משואה לתקומה”, סיכם שמעון מזרחי, יו”ר המועדון. “השחקנים למדו מה היא מדינת ישראל, מה זה אומר שירושלים בירתה וכל הכבוד על ההחלטה לבצע את הביקור הזה”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!