“לרועי יש פוטנציאל גדול מאוד”: פריצקי חתם בהפועל באר שבע

יונ 8, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

הגארד רועי פריצקי (בן 19, 1.93 מטרים), חתם על חוזה ארוך טווח במועדון. פריצקי, שחקן נבחרת העתודה של ישראל, שיחק בשתי העונות האחרונות בעירוני נתניה מהליגה הלאומית כשהוא מעמיד בעונתו האחרונה ממוצעים של 13 נקודות, 3.9 ריבאונדים ו-4 אסיסטים למשחק ונבחר לחמישיית העונה בליגה.

תומר ירון, מנכ”ל המועדון: “שמח מאוד על בחירתו של רועי בהפועל “אלטשולר שחם” באר שבע כמועדון שייתן לו את הבמה בליגה הראשונה, ההצטרפות שלו לשחקן סגל נבחרת העתודה רון ציפר שכבר חתום במועדון ממשיכה את הדרך שלנו בפיתוח שחקנים צעירים, ישראלים וזרים כאחד, מאחל לו בהצלחה”.

דניאל רביץ, המנהל הספורטיבי של הקבוצה: “אנחנו שמחים מאוד על ההצטרפות של רועי אלינו למועדון. לרועי יש פוטנציאל גדול מאוד ויכולת כבר בטווח הקצר להיות שחקן מצוין ומשפיע בליגת העל, ההחתמה של רועי היא צעד משמעותי בבניית הקבוצה לעונה הקרובה בפרט ובניית המועדון בכלל לטווח הארוך יותר”.

רועי פריצקי: “אני מאושר ומצפה לשחק ולייצג את בירת הנגב בהפועל באר שבע. פגשתי בקונכייה צוות מקצועי ואנושי גם יחד. מתרגש ומודה לכפיר ארזי, תומר ירון, דניאל רביץ וליאור ליובין על האמון. בהזדמנות זו אני רוצה להודות לאליצור “בריגה” נתניה על שנתיים מדהימות”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!