לפתוח עונה חדשה בתקופת הקורונה: הפרק השישי ביומנו של הכדורסלן ג'ף גריי בארץ הקודש

נוב 15, 2020 | כדורסל

על ידי Joshua Halickman

ההמתנה הסתיימה. זה נראה שהספורט המקצועני בישראל חזר למצב נורמאלי, חוץ מהעובדה שאין אוהדים באולמות. משחקי ליגת ווינר חזרו לטלוויזיה והרוטינה הקבוצתית שבה בצורה בסיסית. למרות שאנחנו חיים ומשחקים בתנאים שונים, זה המצב הכי נורמאלי שבו החיים היו מאז שנכנסנו לסגר בספטמבר. אני מקווה שהמגמה תימשך בכיוון הזה כדי שנוכל להתחרות ולעבור את העונה בהצלחה.

השבוע שעבר היה רב-אירועים כאשר היה לנו מדיה דיי וחזרנו להתחרות נגד קבוצות אחרות. פתחנו את השבוע עם ביקור ברמת גן שם התחרינו בטורניר 3 על 3 של פיב"א. הליגה הלאומית רשמה את כל הקבוצות לטורניר 3 על 3 של פיב"א כדי שנוכל לשוב לאימונים בזמן הסגר. אנחנו מארחים את הסבב הבא בקריית אתא השבוע, אז זה יהיה כיף לקחת חלק בדבר אחר לשם שינוי. ביום הבא נסענו לעפולה וקיימנו את משחק האימון הראשון שלנו מאז שהסגר החל. יומיים לאחר מכן אירחנו את מוצקין במשחק אימון נוסף.

לאחרונה, אירחנו את באר שבע בגביע המדינה הישראלי. נלחמנו במשך שלושה רבעים לפני שהם בסופו של דבר ברחו לקראת הסיום. על אף ההפסד, זה היה טוב להתחרות נגד שחקנים מהליגה הראשונה ולפגוש את הבחור שלי, ספנסר וייס. הבא בתור, יש לנו משחק אימון אחרון נגד עפולה ביום חמישי. המשחק הראשון שלנו בעונה הסדירה נקבע לתאריך ה-17 בנובמבר ברמת גן. אם הכל ילך כשורה, נותרו רק מספר ימים עד שנגרום לדבר הזה להתחיל.

אז הנה יש לכם את זה, כמעט 3 חודשים אחרי שטסנו לכאן, אנחנו נפתח את העסק, כל עוד לא יהיו הפסקות בעקבות קוביד-19. זה היה קדם עונה ארוך, אבל כזה שלבטח היה שווה את ההמתנה. אחרי שראינו את המשחק נלקח מרבים כל כך ברחבי העולם, אנחנו פשוט התברכנו בכך שאנחנו יכולים להתחרות, במיוחד ברמה המקצוענית. אני מקווה שב-17 לחודש באמת נחווה את הטיפ-אוף הראשון, יותר מ-8 חודשים לציון היום שבו העונה האחרונה שלנו נפסקה, ובהרבה מקרים, גם הגיעה לסיומה. בעוד שבוע מתחילים,

ג'ף

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!