לפחות אבדיה הציג הגנה סולידית וחסם את אמביד: נציגנו בוושינגטון, ניל דלאל, מדווח על ההפסד של הוויזארדס 135:141 בפילדלפיה

ינו 7, 2021 | דני אבדיה

על ידי Neil Dalal

בלילה שבו בראדלי ביל קבע שיא קריירה חדש של 60 נקודות, מה שהשווה את שיא הפרנצ’ייז של גילברט ארינאס ביום הולדתו של “סוכן אפס” עצמו, פעם נוספת וושינגטון וויזארדס לא הצליחו לשמור בהגנה בצורה טובה. למרות שאיבדו יתרון של 21 נקודות מהרבע השלישי, פילדלפיה ניצחו שוב בשחזור של משחק פתיחת העונה, אחרי שהכניעו את הוויזארדס 135:141. דני אבדיה רשם את הלילה הכי חלש שלו מבחינה סטטיסטית העונה כשקלע נקודה אחת ורשם 3 עבירות ב-16 דקות משחק.

Bradley Beal EPA-EFE/Rob Carr


“אני מאוכזב, אני כועס”, אמר ביל אחרי ההפסד למרות התצוגה האישית שלו. “אני לא מחשיב את אף אחד משיאי הקריירה שלי שהגיעו בהפסדים. לא אכפת לי בכלל. אתה יכול לזרוק את זה ישר מחוץ לחלון עם שניים-שלושה נוספים שהיו לי. אני רק רוצה לנצח”.

אחד יכול לחשוב שההגנה לא יכולה להיות הרבה יותר גרועה מאשר לאפשר לסת’ קרי רבע ראשון מושלם של 5 מ-5 מחוץ לקשת. כפי שמאמן הכדורסל המנוח פליפ סונדרס היה אומר, “לעולם אל תחשוב שזה לא יכול להיות יותר גרוע, בגלל שזה כן יכול להיות יותר גרוע. אין שאלה בכלל, זה יכול להיות יותר גרוע”. וושינגטון ספגה מספר עצום של 49 נקודות ברבע השני כאשר פילדלפיה רשמה 18 מ-22 מהשדה, לא פחות מ-82% ברבע שלם. אחרי שהחזיקו את ג’ואל אמביד על נקודה בודדת ו-0 מ-6 מהשדה ברבע הראשון, שחקן האולסטאר סיים עם 37 נקודות כשהוא רשם 11 מ-14 מהשדה כולל 3 מ-4 מחוץ לקשת בשלושת הרבעים האחרונים.

Russell Westbrook EPA-EFE/Rob Carr


“זה לא הגיוני בשום צורה לעזאזל לספוג כמעט 50 נקודות ברבע אחד”, שיתף ביל את תחושותיו לגבי הרבע השני. “ספגנו כמעט 50 נקודות ברבע. זה חסר תקדים. אנחנו לא יכולים לנצח משחק ככה ו’ראס’ נכנס לחדר ההלבשה במחצית ואמר את מה שהוא חושב על זה. אנחנו לא יכולים לנצח משחקים כשאנחנו סופגים כמעט 50 נקודות ברבע וזה לא משנה מי נמצא על הפרקט, כולל אני. אנחנו צריכים להישען אחורה, זה רק יורד בסופו של דבר להגנה ולשמירה, להבין את הסגל ולהבין מה בחורים מסוגלים לעשות. זה המקום שדי הפסדנו בו את המשחק”.


במשחק השני ברציפות, דני אבדיה נשאר על הספסל ברבע הרביעי. ברוקס אפילו העדיף לפתוח עם דאוויס ברטאנס בחמישייה במקום אבדיה בפתיחת המחצית השנייה. למרות שאבדיה ספג לרוע מזלו שלשה על הראש בעקבות חלוקת כדור טובה של הסיקסרס, הוא שוב הראה הבזקים של הגנה סולידית כאשר הצליח לחסום מול ג’ואל אמביד. הרוקי שיחק בצורה יותר סולידית וממושמעת בהגנה מול טוביאס האריס כשהשחקן המנוסה ניסה לחדור וליצור מגע. בדומה לאייזק בונגה שלא שיחק דקות משמעותיות במשך 4 משחקים ברציפות, ההגנה של אבדיה לא מעניקה לו יותר דקות משחק כשוושינגטון באמת צריכה את זה יותר מתמיד.

Scott Brooks EPA-EFE/Rob Carr


“כולם חייבים להיות מוכנים”, הסביר ברוקס כשהוא נשאל על מיעוט דקות המשחק של אבדיה ובונגה מבלי באמת לענות על השאלה. “דני הוא שחקן טוב. הוא לא שיחק טוב במשחק הזה. גם רוי (האצ’ימורה) לא שיחק טוב במשחק הזה. זה לא דבר שיפסול אותם, אך הם גם לא יקבלו את הדקות הרגילות שלהם. יש לנו את דני ואת די.בי (דאוויס ברטאנס) בדקות האלה. אלה הם שני בחורים די איכותיים בעמדה מספר 3 ושניהם משחקים קצת גם בעמדה מספר 4. כולם צריכים להיות מוכנים”.

וושינגטון יסיימו את מסע משחקי החוץ שלהם בלילה שבין שישי לשבת בבוסטון כשבלילה שאחרי הם יפגשו את מיאמי היט בבית, חוץ מראסל ווסטברוק, שנפצע מעט בידו הימנית בשלב מאוחר של המשחק ויפספס לפחות את אחד משני המשחקים הקרובים של הוויזארדס כחלק מתוכנית חלוקת העומסים של וושינגטון. מייד לאחר ההתמודדות, ווסטברוק לא היה בטוח אם הפציעה תגרום לו להיעדר למשך פרק זמן מסוים.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!