לורנזו בראון: “יכולתי לעשות יותר מבחינה אישית, אבל זה היה אחד מהימים האלה”

מאי 10, 2023 | אירופה, כדורסל

על ידי Joshua Halickman

ג’וש הליקמן הוא שליח אתר “ספורטס רבי” למונאקו

שברון לב במכבי תל אביב שהפסידה בחוץ 97:86 למונאקו הצרפתית במשחק החמישי בסדרת רבע גמר הפלייאוף ובכך הפסידה את הסדרה בתוצאה 3:2 בדרך לסיום העונה האירופית שלה. כעת, כוכב הקבוצה, לורנזו בראון, שרשם משחק מאכזב עם 12 נקודות, 3 מ-12 מהשדה, 2 אסיסטים בלבד לעומת 3 איבודים, 0 במדד היעילות ומינוס 10 במדד הפלוס-מינוס ב-36 דקות התייחס לסיום הכואב של עונת היורוליג ולהצלחה הקבוצתית.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

בראון פתח: “מישהו היה צריך לנצח, אתה יודע. זה הסתכם בעבירות מאוחרות במשחק, עבירות מטופשות, לדעתי. לויד הגיע לקו עם סחיטה של שלוש עבירות מחוץ לקשת וזה עשה את ההבדל בסיום בשלוש הדקות האחרונות. רק צריך להיות סולידי ולחיות עם הזריקות ממרחק”.

על הדברים שהכריעו: “זריקות מרחוק לקראת סוף המשחק, כמו שאמרתי קודם. זריקות חופשיות ועבירות מטופשות, לדעתי. היה לנו אותם בדיוק איפה שרצינו אותם בסוף. העבירות האלה הפרידו בינינו”.

האם מכבי יכלה לעשות משהו אחרת כדי לעצור את הריצה של מונאקו בתחילת הרבע השני: “זה חלק מהכדורסל. אני מרגיש שבכל פעם שאתה בחוץ הקבוצה תבצע ריצה כזו. אתה רק צריך לחיות עם זה ולהתגלגל עם האגרופים”.

על החשיבות של יתרון הביתיות שהיה למונאקו: “לא הייתי אומר שיתרון הביתיות היה קריטי, אבל חשבתי ששיחקנו טוב בחוץ. כמו שאמרתי, זה רק הסתכם בעבירות המאוחרות האלה. ברור שיכולנו לעשות הרבה דברים טוב יותר בהתקפה, אבל הרגשתי שהיה לנו אותם איפה שרצינו”.

על המשך העונה בליגת העל: “אתה יודע, אני חושב שאנחנו פשוט צריכים לבוא עם אותה מנטאליות כמו שאנחנו משחקים ביורוליג עכשיו. לפעמים אנחנו קצת נכנסים לתמהיל בין היורוליג לליגה הישראלית, אבל אני מרגיש שעכשיו אנחנו יכולים להתמקד יותר במה שאנחנו צריכים לעשות בליגה הזו ולנסות לזכות שם באליפות”.

האם במקרה שלמכבי היה את יתרון הביתיות השופטים היו שורקים יותר לטובתה: “לא, אולי, אני לא רוצה להיכנס לזה לגבי השופטים, אבל אני חושב שהיו עבירות לקראת הסוף ושיכולנו לקבל קצת יותר גם. אני יודע שווייד חדר כמה פעמים ולא היו עבירות. כפי שאמרתי, זה יכול היה להיות בשני הכיוונים, אבל זה לא היה, אז אתה יודע איך זה.

על אוהדי הקבוצה: “לא מקבלים הרבה אוהדים מסורים כאלה. לשמוע את הקריאות האלה ולשמוע את הקולות שלהם כשהם צועקים את השם של מכבי ואת השמות שלנו, זה היה חשוב לנו. זה תמיד מוערך. אתה יודע, אני מרגיש שעשינו עבודה נהדרת בשנה הראשונה שלנו. יכולתי לעשות יותר מבחינה אישית, אבל זה היה אחד מהימים האלה. אתה רק צריך לחיות עם זה ולחזור בשנה הבאה ולהשתפר”.

לסיום, בראון נשאל האם מכבי תשיג את יתרון הביתיות בעונה הבאה: “אני מקווה, זו התוכנית”.

Lorenzo Brown: Photo credit- Yehuda Halickman

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!