לונדון פראנטס: “אני ורמי הדר מחליפים רעיונות בשביל להיות מתואמים”

ספט 7, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

לונדון פראנטס ללא ספק היה המנהיג של הפועל גלבוע/גליל על הפרקט בעונה שעברה. כעת, הרכז שכרגע פצוע וחוזר לעונה שנייה בישראל ערך ראיון עם תומר גבעתי מ”ישראל היום”.

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

על תהליך ההחלמה שלו, אמר פראנטס: “אני עושה תרגילים שעובדים על השרירים, הרבה עבודה על כושר ומשקולות בשביל להיות בכושר הכי טוב שאני יכול כשאחלים. אני עובד קשה כל יום במטרה להיות כשיר כמה שיותר מהר למגרשים”.

על החזרה שלו לישראל: “הרגשתי שזו ההחלטה הטובה ביותר עבורי כאדם ועבור הקריירה שלי. להמשיך במקום שאני מרגיש בו בבית, שהצלחתי בו בשנה שעברה והתחברתי לאנשים ולקהילה. רציתי לחזור ולעשות את זה שוב”.

על עד כמה הוא שמח שהמועדון השאיר אותו למרות הפציעה: “מאוד. זה הראה לי כמה שהעיר, הקבוצה ואוהדים מאמינים בי ואוהבים אותי. אני מודה להם כל יום על זה שנתנו לי את הזכות לשוב ולשחק עבורם”.

על האם הוא מכיר את מאמנו החדש, רמי הדר: “כמובן. שיחקתי נגדו בשנה שעברה, שמעתי עליו המון ואני שמח שתהיה לי את ההזדמנות לשחק עבורו”.

על איך יעבוד שיתוף הפעולה ביניהם: “דיברנו הרבה במהלך הקיץ על הביצועים שלי בעונה שעברה. אנחנו מחליפים רעיונות בשביל להיות מתואמים. בתור הרכז והמנהיג על המגרש זה טוב שאנחנו מתואמים”.

על המטרות של הקבוצה: “אנחנו נצטרך להיות סבלניים ולקחת את זה משחק אחרי משחק. נשחק הכי טוב שאנחנו יכולים ולהגיע לפלייאוף בסוף העונה. אם נעבוד נכון ונתחבר אני מאמין שנצליח”.

על הדברים שלא יודעים עליו: “אני בחור רגוע. אני אוהב לשחק משחקי מחשב, אוהב כדורסל, אוהב את המשפחה שלי. שום דבר יוצא דופן. אני מאוד ללמוד וללמד כדורסל, זה נותן לי להרגשה שאני יכול לתרום קצת מהניסיון שלי”.

על כך שיפגוש במשחקים מול קבוצות אחרות כמה שחקנים ששיחקו איתו בעונה שעברה: “זה יהיה כיף. אני ואור קורנליוס כבר צוחקים על זה והתחלנו ב’טראש טוק’ מרחוק”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!