“לא פשוט לשמור אותו בכלל”: איך זה לשחק נגד סקוטי ווילבקין?

נוב 19, 2021 | אירופה, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

סקוטי ווילבקין הוא כוכב הכדורסל הגדול ביותר בישראל ואחד הגדולים באירופה, על כך יסכימו רוב האנשים שנמצאים סביב הענף. כוכב מכבי תל אביב הזכיר זאת למי ששכח עם שיא קריירה של 37 נקודות (7 מ-10 לשתיים, 6 מ-12 לשלוש) בניצחון הביתי על מונאקו ברביעי, במה שהיה שווה לשיא המועדון ביורוליג כאשר גם שאראס קלע 37 נקודות בנס ז’לגיריס. אם זה לא הספיק, ווילבקין הוסיף 8 אסיסטים ו-2 חטיפות בדרך למדד 37, עוד שיא אישי. בזכות ההופעה הזאת, ווילבקין זכה בתואר שחקן המחזור ביורוליג בפעם השנייה העונה. פנינו לכמה שחקנים ששיחקו בישראל נגד ווילבקין בשנים האחרונות כדי להבין איך זה לשחק נגדו מפרספקטיבה של שחקן.

“לא פשוט לשמור אותו בכלל, הוא מאוד קפיצי במשחק שלו ותזזיתי כל הזמן”, משתף סווינגמן הפועל חיפה, עמית שמחון. “יחד עם זה יש לו יכולת כדרור וקליעה ברמה הכי גבוהה שיש אז קשה מאוד לשמור אותו. אני באופן אישי חושב שהוא שחקן מדהים”.

“כמובן שהוא שחקן עם סט יכולות עצום וייחוס של אליפות”, אומר שחקן נוסף של הפועל חיפה, הגארד ספנסר וייס. “זה היה אתגר טוב להתמודד נגדו במהלך השנים האחרונות ובנוסף אני מצפה למאבקים שיהיו בעונה הקרובה”.

Spencer Weisz and Scottie Wilbekin – Photo Credit: Basket.co.il

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!