לא מפסיקה לנצח: הפועל תל אביב הביסה את אילת

ינו 5, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Dov Halickman

באדיבות מנהלת הליגה

באוקטובר 2018 גברה הפועל “SP מצר” ת”א על הפועל “יוסי אברהמי” אילת בבית במחזור הפתיחה של עונת 18/19 – ומאז לא החזיקה במאזן חיובי בליגת ווינר סל. הערב (רביעי) הנתון הזה השתנה, אחרי שהאדומים גברו על החבורה מהדרום 64:97 בעוד תצוגה נפלאה בהיכל קבוצת שלמה ועם ניצחונם הרביעי ברציפות עלו לפחות עד מחר לחצי העליון של הטבלה עם שבעה ניצחונות לעומת שישה הפסדים.

בדיוק כמו בגן נר בתחילת השבוע, שחקניו של דני פרנקו העבירו הילוך במחצית השנייה וברחו עם ריצת 11:25 משני צידי ההפסקה שייצרה את הפער הראשוני ואחר כך חיסלו את הסיפור עם חגיגת שלשות ברבע הרביעי. ג’ייקובן בראון, שהיה ללא נקודה עד דקה וחצי להפסקה, השתלט על המשחק ומלבד ניהול המשחק המצוין, גם הוביל את ההתקפה של הקבוצה במשך דקות ארוכות, עד שג’יימס יאנג, שעד היה מסובך בבעיית עבירות, חזר לוהט לפרקט ברבע הרביעי וקבר חמש שלשות תוך שלוש דקות. ג’יי.פי טוקוטו שוב בלט בשני צידי המגרש ועזר בעצירתו של בריון אלן בפעם השנייה העונה.

רצף שלושת הניצחונות של אילת נקטע, כאשר הרוטציה הקצרה שלה התקשתה להסתדר עם משחק שני השבוע ובקבוצה סיפרו שהם מעוניינים לחזק בזרים הן בקו האחורי והן מתחת לסל. אלן כאמור שוב לא מצא את עצמו מול ההגנה האדומה שהתרכזה בו וברועי הובר, שקיבל לפני המשחק את תואר שחקן החודש הישראלי. צוף בן משה היה השחקן הבולט בשורות האילתים עם תצוגת קליעה נאה נגד הקבוצה בה גדל.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!