לאומית: ר״ג ניצחה את מודיעין

אפר 29, 2022 | כדורסל, לאומית

על ידי Dov Halickman

באדיבות איגוד הכדורסל
הפועל ‘מגה אור’ חבל מודיעין – מכבי עירוני רמת גן 93:91 (2:1 בסדרה למכבי עירוני רמת גן)
עוד מותחן בסדרה בין הפועל ‘מגה אור’ חבל מודיעין למכבי עירוני רמת גן מסתיים בניצחון חוץ. הקבוצה של שמוליק ברנר שרדה עוד מותחן אחרי שלייס דאן לא הצליח לייצר זריקה במהלך האחרון. לאורך שלושה רבעים אך קבוצה לא הצליחה לברוח, אלא שברגע האחרון האורחים עלו ליתרון דו ספרתי. הפועל ‘מגה אור’ חבל מודיעין, שאיבדה את ג’ימי הול הנהדר, לא התייאשה וחזרה למשחק עם מבול שלשות. שחר עמיר הגיב עם שלשה קריטית מנגד ובמהלך האחרון, כאמור, לייס דאן לא הצליח להשוות את המשחק. אלייז’ה הירש הוביל את קלעי המנצחת עם 22 נקודות.
המשחק הרביעי ייערך ביום שני (21:00) בזיסמן, ובו מכבי עירוני רמת גן תוכל להעפיל לשלב הגמר.
האורחים פתחו את המשחק עם שלוש שלשות ברצף ועלו ליתרון 9:4. הפועל ‘מגה אור’ חבל מודיעין תקפה את הטבעת והשיגה 12 נקודות ברצף. שמוליק ברנר לקח פסק זמן והקבוצה שלו חזרה טוב וסגרה את הרבע הראשון בפיגור 22:24. מכבי עירוני רמת גן פתחה נהדר את הרבע השני ועם מהלכים של סל ועבירה הלוו נראה 35:29. ג’ימי הול ולייס דאן שמרו את קבוצתם במשחק, מנגד פעולות טובות של בן אלטיט שמרו על היתרון של קבוצתו – 52:47 בירידה לחדרי ההלבשה. הפועל ‘מגה אור’ חבל מודיעין פתחה נהדר את הרבע השני ועם נקודות של אייל שולמן עלתה ליתרון 56:58. במשך דקות ארוכות היתרון עבר מצד לצד עד שמכבי עירוני רמת גן קלעה 4 נקודות ברצף וסגרה את הרבע השלישי ביתרון 74:70. הרבע האחרון נפתח עם עבירה חמישית של ג’ימי הול, ומנגד שלשות של דקראיי טאקר ואלייז’ה הירש קבעו יתרון שיא 82:72, 6 דקות לסיום. המארחים הגיבו עם שלוש שלשות רצופות – 86:81, 4 דקות לסיום. המומנטום המקומי לא נעצר גם אחרי פסק זמן והפער ירד ל-86:89, 2 דקות לסיום. לייס דאן החטיא שלשה קריטית, ובצד השני שחר עמיר דייק מחוץ לקשת – 92:86, דקה לסיום. אייל שולמן עמד בלחץ מהקו ו-10 שניות לסיום אביתר מור יוסף קבר שלשה אדירה – 92:91 בלבד למכבי עירוני רמת גן. פול דילייני נשלח לקו וקלע זריקה אחת, ובהתקפה האחרונה לייס דאן התקיף את הטבעת אבל לא הצליח לייצר זריקה.
הרבו להפועל ‘מגה אור’ חבל מודיעין: ג’ימי הול (8/12 לשתיים, 17 ריבאונדים, 7 אסיסטים) 25 נק’, לייס דאן (4 חטיפות) 24 נק’, אייל שולמן 16 נק’, אביתר מור יוסף ויונתן לוי 8 נק’ כ”א.
הרבו למכבי עירוני רמת גן: אלייז’ה הירש (8/16 מהשדה) 22 נק’ , פול דילייני (6 אסיסטים) 20 נק’, בן אלטיט (7 ריבאונדים) 12 נק’, אוריאל טרוצקי, מוריאל לוטאטי ושחר עמיר 8 נק’ כ”א, דקראיי טאקר 7 נק’.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!