כשבנט פגש את בנט: ראש הממשלה ביקר באימון הפועל ירושלים

אוק 19, 2021 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

ראש הממשלה, נפתלי בנט, ביקר היום (ג׳) באימון של הפועל ירושלים בכדורסל, ביחד עם שר התרבות והספורט, חילי טרופר, בעלי הקבוצה, איל חומסקי, מנכ”ל הקבוצה, גיא הראל, מאמן הקבוצה, אורן עמיאל, והמנהל המקצועי, יותם הלפרין.

ראש הממשלה הדגיש בפני הנוכחים את רצונו לשמירה על עולם הספורט פתוח תוך התמודדות עם נגיף הקורונה. השחקנים והצוות המקצועי הודו לרה”מ ולשר טרופר על התנהלות אחראית וקשובה לכל אורך הדרך. ראש הממשלה נפתלי בנט אף מסר כיאה למעמד אסיסט לאלי הופ של אנתוני בנט.

מדברי ראש הממשלה, נפתלי בנט:

“אני שמח מאוד שהגענו לכאן הבוקר, יחד עם ידידי, שר התרבות והספורט חילי טרופר. יש פה גם את אנתוני בנט, אז אני מרגיש שאני בתוך המשפחה.

זה משמח מאוד לראות שהחיים חוזרים למסלולם, אתמול היה משחק מוצלח עם ניצחון והרבה מאוד אוהדים.

המטרה שלנו הייתה מההתחלה – חיים לצד הקורונה, ולא לסגור כל היום את המדינה, שזה הכי קל אבל הכי מזיק.

כרגע אנחנו במגמה יורדת של תחלואה, *יכול להיות שבקרב הזה מול הדלתא אנחנו כרגע מובילים, אבל המערכה לא נגמרת.

אל מול עולם הספורט אנחנו נעשה הכל כדי שגם בהמשך נוכל לקיים את הספורט, במקביל לגלים שעלולים להגיע. אנחנו יושבים ומוצאים את הפתרונות הכי יצירתיים כי ספורט זה שמחת חיים, ספורט זה בריאות, ספורט זה בריאות הנפש. ספורט זה גם תעסוקה ומקור כלכלי להרבה מאוד אנשים, וזה חשוב לא פחות מהטיפול בקורונה עצמה.

אני רוצה לאחל לכולכם הצלחה. מכיוון שחילי ואני באנו לפה, אז הציפייה שלנו זה שאתם תהיו אלופי אירופה. זו הציפייה, היא לא בשמיים. אנחנו סומכים עליכם”.

שר התרבות והספורט, חילי טרופר:

“אני מודה לראש הממשלה על הגיבוי לאורך כל הדרך ועל הבחירה שלו לאפשר לספורט להישאר פתוח. זה נכון כלכלית עבור אלפי אנשים שמתפרנסים בתחום וזה נכון ערכית, עבור מאות אלפי אוהדים שיכולים להגיע ולהתרגש ממשחקים. הודות להחלטת הממשלה לשמור את הספורט פתוח אנחנו יכולים לפתוח את העונה ביחד איתכם בהתרגשות גדולה תוך שמירה על בריאות האוהדים”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!