כל הציטוטים לקראת המשחק של ירושלים מול גלבוע/גליל, וגם: הימור

נוב 7, 2021 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

הפועל ירושלים תארח הערב (ראשון, 19:45) בהיכל פיס ארנה את הפועל גלבוע/גליל למשחק במסגרת המחזור החמישי בליגת העל. בירושלים, יובל שניידרמן שימשיך להיעדר צפוי לחזור לפעילות בעוד שבועיים, כשהזר שלא יתלבש הוא ת’ון מייקר שסובל מרגישות קלה במפשעה ובקבוצה מעדיפים שלא לסכנו לקראת המשחק הביתי ביום רביעי נגד סטאל אוסטרוב בליגת האלופות.

המאמן הזמני של ירושלים, יותם הלפרין, אמר לקראת המשחק: “קודם כל הם משחקים יפה כבר תקופה, קבוצה אגרסיבית. מבחינתנו אנחנו צריכים לשכוח לחלוטין ולהבין שעדיין אנחנו מנסים להיכנס למגמת שיפור, המשחק מול חולון היה טוב, גם לביטחון, אבל עבר שבוע מאז ואנחנו כבר אחרי שבוע אימונים טוב וננסה להמשיך בקו הזה”.

האם הוא היה מגדיר את השבוע הזה כשבוע קריטי: “כן, גם לביטחון שלנו ובטח למשחק מול הפולנים, כמובן שהמשחק מול הפולנים מבחינתנו זה ‘מאסט מאסט’, זה משחק שאנחנו חייבים לצאת ממנו עם ניצחון. אני מאמין גם בשבוע האחרון שעברנו ובטח ובטח מאמין באוהדים שיבואו וייתנו לנו את הגיבוי שהרגשנו במשחק מול חולון ועוד יותר השבוע כי גם הם מבינים שהשבוע הזה מבחינתנו הוא קריטי. עם הדחיפה שלהם ועם הביטחון שלנו אני מקווה שנעשה שבוע טוב”.

גארד ירושלים, עמית גרשון, ענה על השאלה האם יש תחושות שונות לקראת המשחק מול האקסית: “לא, אין משהו שונה, זה עוד משחק. כן היו לי שנתיים מצוינות בגלבוע, מאוד נהניתי וברמה הקבוצתית הגענו להישגים מצוינים. גלבוע קבוצה מצוינת שבאה בכושר טוב, אני חושב שעשינו הכנה טובה ואנחנו באים לנצח”.

על המפתחות לניצחון: “אני חושב שלהישאר ביחד כל הזמן, גם כשיש דקות קצת פחות טובות במהלך המשחק, וכמובן הקהל שלנו שמגיע, תומך ומעודד, זה הכוח האמיתי שלנו”.

ההימור שלי: ניצחון לירושלים

גלבוע/גליל מגיעה למשחק בכושר יחסית טוב, לפחות בליגה, אך היא עדיין מחפשת ניצחון חוץ. אפקט המאמן הזמני אמנם צפוי להיעלם מעט בירושלים, אך היא עדיין משחקת בבית ורוצה לפתוח את השבוע החשוב הזה כמו שצריך, כשהאיכות שלה אמורה לגבור על זו של יריבתה.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!