“כל אחד תורם את מה שהוא יכול לעשות”: בנבחרת מרוצים מהניצחון וכבר מסתכלים קדימה לעבר המפגש עם אסטוניה

נוב 25, 2021 | כדורסל, נבחרת

על ידי Dov Halickman

נבחרת ישראל צלחה את המשוכה הראשונה שלה בחלון הנבחרות הנוכחי עם ניצחון חשוב על פולין בהיכל קבוצת שלמה. הנבחרת התחילה את המשחק פחות טוב, אך בהמשך נכנסה לקצב והצליחה לנצח את המשחק. בסיום המשחק מאמן הנבחרת וכמה משחקני נבחרת ישראל התייחסו לניצחון הערב ולמשחק הבא, נגד אסטוניה בחוץ.

Yam Madar- Photo Credit: FIBA

נמרוד לוי הגיב בסיום לניצחון: “הם קפצו עלינו מההתחלה, מאוד אגרסיביים, אני שמח שבסוף עשינו את העבודה. יש לנו נבחרת טובה. היינו רק צריכים להשתחרר. אני שמח מאוד, כבוד לשחק בנבחרת. היינו קצת בפריז בהתחלה. הם היו אגרסיביים כל המשחק. אני שמח שעשינו את זה. כיף גדול, מרגישים את הקצב והמהירות, כיף לשחק עם ים.”

גם עידן זלמנסון התייחס לניצחון בסיום המשחק: “גיא הכין אותנו שיהיה התרגשות בהתחלה. הם באמת לחצו ועשו עבודה טובה בהתחלה. הראינו הרבה אופי. מצאנו את הדרך, שיתפנו את הכדור והראינו הרבה שיתוף פעולה. יש נבחרת מצוינת, כל אחד ביום נתון יכול להתפוצץ. היינו טובים בהגנה היום. בהתחלה החטאנו זריקות שאנחנו לרוב קולעים אותם, יש לנו גארדים מעולים. כיף לשחק באולם הזה, היה מחשמל. כל אימון חשוב ומשמעותי עבורנו. אני בטוח שיש לנו נבחרת מספיק טובה. אני מכיר פה את החברה. בשתיים שלוש פעולות יכולתי לקבל החלטות יותר טובות אבל מזה נלמד.”

Nimrod Levi – Photo Credit: FIBA

מאמן הנבחרת, גיא גודס, דיבר על הניצחון: “ניסינו לחזור ולצמצם את הפער. לא משחק מושלם התקפית אבל טובה מאוד הגנתית. זה לא קל וצריך לפעמים להגיב מהר ולהתאים את עצמך תוך כדי משחק. קיבלנו החלטות טובות והצלחנו לנצח את המשחק. השחקנים הבינו את המצב והצלחנו להגיע לזריקות מהקו. בכדורסל יש לך תוכנית ולפעמים הכדור הולך לאוויר ואז הכל הולך לפח. אז אתה צריך לעשות הכל מההתחלה ולעשות דברים שונים. ים שיחק נהדר, וגיא בהחלטות שלו על הפרקט עם הכדור הביא לרוגע בצד שלנו. יש לנו הרבה שחקנים כאלה, עם ניסיון רב וכל אחד ביום נתון יכול לעשות את ההבדל. גיא (פניני) בלי לזוז יותר מדי עושה את המהלכים החשובים. זה באיי קיו כדורסל שלו, בגיל 38 הוא משחק כדורסל ונהנה. הוא נותן הרבה מהניסיון שלו לשחקנים הצעירים ובכלל. הם שחקנים מצוינים שיודעים לעשות את המהלכים הנכונים. יש לנו חבר’ה בוגרים. כל אחד תורם את מה שהוא יכול לעשות, אין שום דבר אישי. נלביש את מי שנצטרך להלביש. היינו בסיטואציה לא פשוטה. אחרי זה העלינו הילוך. אני חושב שזה מה שעשה את השינוי. נמרוד עשה עבודה טובה, לזלי היה לו דקות טובות, גם ג׳ייק ותומר. שחקנים חזרו מפציעות ועדיין לא בכושר מלא. יש הרבה פרמטרים שהם חלק מהכדורסל. הסל של תומר חשוב בסוף עם ההפרשים שיכול להיות דבר משמעותי, נבוא לאסטוניה עוד יותר מוכנים. אמרתי לשחקנים תודה רבה זו הרגשה טובה. החבר’ה קיבלו אותי מעולה והצלחנו לנצח משחק קשה ולא קל.”

Guy Goodes – Photo Credit: FIBA

גל מקל דיבר על המשחק: “נתנו להם לרוץ קצת ולקלוע. גיא רגיל לאגרסיביות שלהם, אז התרגלנו לאגרסיביות והתחלנו להיכנס להתקפה שלנו. ים שחקן עם כישרון, יש לנו הרבה חבר’ה צעירים שיהיו העתיד של הנבחרת בשנים הקרובות ואני שמח שיש חיבור שנוצר עם שחקנים שמתחילים את הדרך שלהם בנבחרת. אנחנו מרגישים בשלים לעשות דברים מיוחדים עבור הנבחרת. יש ימים מסוימים שדברים פחות הולכים. במקרה שלי אני כל הקריירה סומך על הדברים שאני עושה ברמה גבוהה ופחות עם הקליעה. אני שמח שמחצית שנייה היה הרבה יותר טוב. אסטוניה הם נבחרת. קשה לשחק שם, הם מאוד אינטנסיביים וקולעים טוב משלוש. נצטרך לבוא חדים.”

 

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!