“ככה מנצחים קבוצות כמו מילאנו”: במכבי סימנו מפתח

מרץ 22, 2022 | אירופה, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

באדיבות מכבי תל אביב

מכבי תל אביב תארח הערב (שלישי, 21:05) את ארמאני מילאנו בהיכל מנורה מבטחים למשחק במסגרת היורוליג. שניים משחקני הקבוצה, קינן אוואנס ודריק וויליאמס, דיברו רגע לפני ההתמודדות.

“היה לנו משחק ממש טוב אתמול (מול הפועל גליל עליון) כדי לבנות עליו לקראת המשחק הזה”, אמר קינן אוואנס, “זה משחק גדול בקרב על הפלייאוף, כולם נלחמים כדי להיכנס. מילאנו קבוצה טובה מצמרת הטבלה, בפעם הקודמת במילאנו הם גברו עלינו אז אנחנו צריכים ממש את האוהדים שיעזרו לנו ויביאו אנרגיות”.

הרכז התייחס לדגש של הקבוצה לקראת המשחק הקשה: “אנחנו מרוכזים בעצמנו, באגרסיביות שלנו, באופן שבו אנחנו מתחילים את המשחק ומכתיבים את הקצב. האגרסיביות שלנו משפיעה על הריבאונדים, זה משהו שפגע בנו לאחרונה ואנחנו רוצים מאוד לשים על זה דגש. ברגע שנתחיל את המשחק בצורה אגרסיבית, זה יחלחל לחלקים שונים של המשחק”.

על המצב של מכבי במרדף אחר כרטיס לרבע הגמר אמר אוואנס: “לא משנה אם הקבוצות הרוסיות יישארו או לא, תמיד האמנו שאנחנו קבוצת פלייאוף ואנחנו עדיין נמצאים במאבק על הפלייאוף. אנחנו נמשיך להשתפר ולהילחם על המקום שלנו בפלייאוף. אם הם ייצאו זה ייתן רוח גבית, אבל זה לא נגמר, יש עוד הרבה כדורסל ואנחנו צריכים להישאר מרוכזים”.

“מילאנו קבוצה טובה, אנחנו יודעים את זה”, סיפר דריק וויליאמס, “יש להם הרבה שחקנים טובים. זה מץ’-אפ שכולנו מצפים לו. אני חושב שהאווירה תהיה נהדרת. אנחנו מנסים חמישיות שונות, הגנות שונות. נגד מילאנו כולם צריכים להילחם על הריבאונדים, לא רק הסנטרים. ככה מנצחים קבוצות כמו מילאנו. אתה לא רוצה לתת לקבוצה כזו הזדמנויות נוספות”.

הפורוורד האתלטי התייחס גם הוא לתרומה של קיירי תומאס, “קיירי מתקדם. הוא אחד השחקנים שלנו שיכולים לעשות הרבה דברים שונים בשני צידי המגרש. ההגנה שלו נהדרת, יש לו אורך והוא יכול לקלוע, הוא אינטליגנטי ויודע לשחק כדורסל. הוא נמצא פה כבר זמן מה והוא מתחיל להבין מה המאמן רוצה ממנו. אני מצפה שהוא יילך וישתפר ככל שיתקדמו המשחקים”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!