“כישרון חריג בנוף הכדורסל שלנו”: גלעד לוי חתם על חוזה ארוך טווח בהפועל ירושלים

יול 6, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

גלעד לוי, אחד הכשרונות הצעירים הגדולים בכדורסל הישראלי, מצטרף להפועל ירושלים. לוי בן ה-20, שמתנשא לגובה של 2.18 מ’, חתם על חוזה ארוך טווח של 4 שנים.

יותם הלפרין אמר לאחר ההחתמה: “אנחנו שמחים מאוד שגלעד מצטרף אלינו. כל מי שראה אותו מתפתח בשנים האחרונות מבין עד כמה מדובר בכישרון חריג בנוף הכדורסל שלנו, ולא פחות מזה, איך הוא התעצב מילד לשחקן בוגר ודומיננטי עם סט יכולות יוצא דופן לגילו ולגודלו. ואנחנו כמערכת מחויבים לגלעד, נספק לו את כל הכלים כדי להמשיך להתקדם, מתוך ראייה משותפת לטווח ארוך. אין לי ספק שהוא יוכל ליהנות מהניסיון הרב של המאמן דז’יקיץ’ ושל הצוות המקצועי. ברוך הבא להפועל!”

לוי החל את דרכו במחלקת הילדים של הפועל אשדוד וכבר בשנותיו הראשונות התאמן עם ילדים בוגרים ממנו בשנתיים. בגיל 14 עבר לאקדמיה של גלבוע/מעיינות ושם החל להראות ניצוצות נדירים לשחקן בגודל שלו, עם סט יכולות שכולל כדרור על מגרש שלם.

ב-2018 החליט לעבור לאקדמיית הפיתוח של אסטודיאנטס הספרדית, שם התקדם והתעצב כשחקן פנים דומיננטי ומגוון. באותה תקופה שיחק לסירוגין בקבוצת המילואים של המועדון והתאמן עם הסגל הבכיר בקבוצת הבוגרים. לאורך כל התקופה, לוי היה חלק חשוב מנבחרות ישראל, החל מהקדטים ועד לעתודה כיום, שם הוא משתף פעולה עם קפטן הנבחרת ושחקן הפועל נועם דוברת.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!