“כיף להיות פה בחג הכי שמח של השנה”: הפועל ירושלים ביקרה במחלקות הילדים בביה”ח “שערי צדק” לרגל חג הפורים

מרץ 15, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Dov Halickman

הפועל ירושלים ערכה את הביקור המסורתי שלה במחלקות הילדים של בית החולים “שערי צדק”. מהמועדון נמסר:

“חגיגה באדום-לבן: כשבחוץ ברד מקפיא יורד על ירושלים, בתוך בית החולים “שערי צדק” דאגו שחקני הפועל “בנק יהב” ירושלים לחמם את לב הילדים, כשערכו את הביקור המסורתי במחלקות הילדים של בית החולים זו השנה ה-16.”

“הביקור נערך בהשתתפות כל שחקני הקבוצה והצוות המקצועי בראשותו של יותם הלפרין, ובמעמד מנכ”ל המרכז הרפואי, פרופ’ עופר מרין, נשיא שערי צדק, פרופ’ יונתן הלוי, מנהל הקהילה יובל קורן ומנכ״ל בנק יהב, שאול גלברד. בביקור סיירו השחקנים במחלקות וחילקו לילדי המחלקות מתנות ומשלוחי מנות.”

המאמן יותם הלפרין אמר: “אני עושה את זה כבר 9 שנים עם הפועל ירושלים ותמיד כשאנחנו חוזרים לכאן אנחנו מקבלים מנה גדולה של פרופורציה ואהבה שהלב והראש יכולים לקבל, ופתאום ההפסד אתמול לא נראה חשוב. זה גורם לנו להיזכר שאנחנו קודם כל בני אדם, לפני שחקני כדורסל, ולפני הנצחונות וההפסדים והתארים והכל – אנחנו קודם כל בני אדם. גם השחקנים בשלב מסוים בחיים כבר לא יהיו כדורסלנים אבל יזכרו את הילדים האלה שחלקם ממש גרים כאן בבית החולים ואתה פתאום מבין שהדברים שמעצבנים אותך על המגרש לא באמת מעצבנים. עם כל הקושי בביקור הזה, אתה יוצא מפה אסיר תודה על כך שאתה יכול להעלות חיוך על פנים של ילד אחד, לא צריך יותר מזה”.

קפטן הקבוצה אדם אריאל הוסיף: ״כיף להיות פה בחג הכי שמח של השנה. אחרי כל ביקור כזה אנחנו השחקנים מדברים בינינו ואומרים וואו איזה עוצמתי זה לראות את כל הילדים כאן ולהבין שהם הגיבורים והלוחמים האמיתיים, והם אלה שמחזקים אותנו. אין זכות גדולה יותר מאשר להעלות חיוך על פניו של ילד. אני מאחל לכולם בריאות איתנה ופורים שמח״.

מנכ”ל המרכז הרפואי שערי צדק, פרופ’ עופר מרין אמר: “בשם ילדי המחלקות והצוותים, אני רוצה להודות לאנשי הפועל על השותפות לאורך השנים. הביקורים הללו נותנים לכולנו המון כוח ומחזקים את הילדים שעומדים בפני אתגרים נוכח האשפוז״.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!