כבר היינו בסרט הזה: על המומנטום השלילי של ג’וש ניבו

מרץ 8, 2023 | אירופה, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

ג’וש ניבו נמצא במוקד האש במכבי תל אביב. הסנטר, שדווקא החל להראות גרף שיפור אחרי שאלכס פוית’רס גמר את העונה, פשוט נעלם לאחרונה ביורוליג. אם בהתחלה עוד היה אפשר לייחס את זה לכך שלורנזו בראון היה פצוע ושווייד בולדווין לא הצליח להפעיל את הביג-מן מעמדת הרכז, אז עכשיו שהכוכב הספרדי/אמריקאי חזר והעניין לא משתנה לפחות בכל הנוגע לרמה האירופית – ניתן לקבוע שיש כאן בעיה רצינית. נדמה שיש כאן שילוב שבו ניבו פשוט לא מקבל סיוע מחבריו לקבוצה בזמן שהוא גם לא מצליח לעזור לעצמו.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

יכול להיות שלא רבים זוכרים, אבל זו לא הפעם הראשונה בשנים האחרונות שסנטר של מכבי ת”א נמצא בכושר קטסטרופלי מבחינה התקפית. לנו המקרה של ניבו מזכיר את זה של אנטה ז’יז’יץ’ – כזכור, הסנטר הקרואטי, שהגיע בקול תרועה רמה למכבי בעונת 2020/21, די אכזב בעונה ההיא כאשר קבוצתו לא הצליחה להגיע לפלייאוף. באותה עונה, ז’יז’יץ’ רשם רצף משחקים רע מאוד מבחינה התקפית, כמו ניבו. בעונתו השנייה בקבוצה ז’יז’יץ’ כבר היה דומיננטי יותר מבחינה התקפית. רגע לפני פתיחת השבוע הטורקי, שבו מכבי תארח הערב (רביעי, 19:30) את פנרבחצ’ה למשחק קריטי ביד אליהו וכשביום שישי הקרוב מחכה לה בחוץ אנאדולו אפס של ז’יז’יץ’, המספרים הרעים נמצאים כאן לפניכם, כאשר לאחר מכן תוכלו לענות על הסקר המצורף.

הממוצעים של ג’וש ניבו ב-6 משחקיו בין המחזור ה-20 למחזור ה-26 בעונה הנוכחית (מאזן 4:2, לא כולל משחק סביר של 9 נקודות עם 3 מ-4 לשתיים בניצחון החוץ על ולנסיה במחזור ה-23): 19.4 דקות, 1.8 נקודות, 0.5 מ-1.7 לשתיים (30%)

הממוצעים של אנטה ז’יז’יץ’ ב-6 משחקיו בין המחזור ה-11 למחזור ה-16 בעונת 2020/21 (מאזן 3:3): 21.2 דקות, 3.3 נקודות, 1.5 מ-4.3 לשתיים (34.6%)

SuperSurvey.com

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!