ירושלים הפסידה להרצליה 78-66

מרץ 4, 2018 | כדורסל

על ידי Joshua Halickman

הפועל ירושלים אירחה את בני הרצליה במשחק הבכורה המחודש של עודד קטש על הקווים בבירה. קטש התייצב למשחק ללא טרנס קינזי ובר טימור הפצועים. מנגד, בני הרצליה עם אריק שיבק על הקווים נאבקת בקרבות התחתית והיא חיפשה להפתיע את אלופת המדינה כדי לשפר את מצבה בטבלה. בטקס קצר לפני המשחק, קיבל שחקן הרצליה אבירם זליקוביץ׳ זר פרחים מהפועל ירושלים, עמה זכה באליפות המדינה בעונה שעברה.

בפתיחה היה נראה שהאלופה פשוט לא עומדת בקצב וסלים של ג׳ף אדריאן (18נק׳) ושלשה של שון דאוסון (20נק׳) הביאה את הרצליה ליתרון 18-10 וקטש החליט על פסק זמן. משם הרצליה שלטה עד סוף המשחק והגיעה בשיאה ליתרון של 21 נקודות. ברבע האחרון עשתה האלופה מאמצים לקאמבק כשהורידה את ההפרש ל6 בלבד הרבה בזכות ג׳רום דייסון (22נק׳) שהחזיק אותה במשחק. הרצליה התעשתה בסיום והשיגה ניצחון יוקרתי ומכובד בארנה 78-66.

עודד קטש הסביר בסיום המשחק כי הפועל ירושלים נמצאת בתהליך שיימשך זמן אך בסוף גם יגיע להישגים. קטש הוסיף כי הבעיה בקבוצתו היא בעיקר מנטאלית ושהבעיה הזאת טעונה שיפור ושהוא יטפל בה יותר מאשר בפן המקצועי. יותם הלפרין גיבה את מאמנו החדש בסיום וטען שהוא לא קוסם.

בבני הרצליה יכולים להיות מאוד מרוצים בעיקר באחוזי הקליעה מחוץ לקשת, וגם נהנתה מערב גדול של ברנדון טיש (15נק׳). כעת בהרצליה רוצים בעיקר לצאת מהתחתית. מי יודע, אם בני הרצליה תשמור על יציבות ועם יכולת כזאת היא תוכל אפילו להתברג בין 8 הקבוצות הראשונות.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!