ירדן גרזון: “כששמענו ששרון דרוקר מונה זה היה ‘וואו’ ענק”

נוב 11, 2021 | כדורסל, נשים

על ידי Moshe Halickman

נבחרת הנשים של ישראל תארח הערב (חמישי, 18:00) באולם הדרייב אין את ליטא בפתיחת מוקדמות אליפות אירופה 2023. כזכור, הנבחרת תארח את הטורניר ולכן היא כבר העפילה באופן אוטומטי, אך אין ספק שמשחקים מהסוג הזה הם קריטיים עבור הגיבוש של הנבחרת. רגע לפני תחילת הקמפיין, ערכנו ראיון עם כוכבת העתיד של הנבחרת וגארדית מכבי עירוני רמת גן, ירדן גרזון בת ה-17, באירוע ההשקה של איגוד הכדורסל הישראלי.

גרזון פתחה: “זה כבוד גדול, זה מאוד מרגש להיות חלק מהנבחרת הבוגרת, זה באמת חלום של כל שחקנית אז זה כיף. כיף גם שיש צוות חדש, כל הבנות ממש חמודות וזה נראה טוב, כולן רוצות וכולן שם. כיף להיות חלק מזה”.

גרזון משתפת פעולה בנבחרת עם לא מעט שחקניות מנוסות כמו עדן רוטברג מקבוצת ליאז’ הבלגית. “וואו, לכל אחת פה יש ערימות של שנים, פור וניסיון מטורף עליי, עדן יצאה לבלגיה לשחק שם משחקים והיא ממש פצצה שם, אז לכל אחת יש משהו, מנהיגות ואיך לשלוט בקצב, איך לשחק יותר טוב, כל דבר משהו יותר, גם מקצועית גם בחדר ההלבשה בעיקר”.

מאמן הנבחרת החדש הוא שרון דרוקר, כאשר המינוי מעורר עניין רב. גרזון מאושרת מהעבודה עם המאמן המוערך והמנוסה. “האמת שכששמענו את המינוי קצת אמרנו ‘טוב, נראה’ ואז שמענו שזה שרון וזה היה ‘וואו’ ענק כי יש לו כל כך הרבה ניסיון וכל כך הרבה כלים שיש לנו ללמוד ממנו שזה פשוט מטורף, אז אנחנו רק מנסות ללמוד ממנו כל יום כמה שיותר”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!