יותם הלפרין: "מפתיעה אותי קצת הדרך ששיחקנו"

על ידי Moshe Halickman

הפועל גלבוע/גליל גנבה את הביתיות בסדרה מול הפועל ירושלים עם ניצחון חוץ 85:88 בהיכל פיס ארנה, כאשר הראשונה בטבלה בעצם איבדה את יתרון הביתיות שלה לקבוצה פחות טובה על הנייר – ממעמקי המקום השמיני. זה היה משחק שבו גלבוע קלעה לא פחות מ-13 שלשות באחוזים גבוהים (זרקה 33 פעמים לשלוש בדרך ל-39%), שלטה בריבאונד (37:52, 8:19 בהתקפה) וראתה את ירושלים רושמת 18 מ-32 בלבד מקו העונשין (56.2). מי שהצטיינו היו לונדון פראנטס (27 נקודות כולל 6 שלשות ו-8 אסיסטים) ודרק קוק (דאבל-דאבל של 17 נקודות ו-19 ריבאונדים).

פראנטס אמר: "היינו אגרסיביים, ידענו שלא היה לנו מה להפסיד ושהם במקום הראשון. הייתי אגרסיבי, גיא קפלן נתן לי הזדמנות לזרוק יותר. אם המאמן אמר שאני המנהיג אז זה נכון. אני מנסה להיות רגוע ולהוות דוגמא טובה עבור חבריי לקבוצה".

המאמן המפסיד יותם הלפרין הוסיף: "אי אפשר לנצח כשאתה מקבל 88 נקודות, מפתיעה אותי קצת הדרך ששיחקנו היום, אני מודה, נלמד,  בעיצומה של סדרה, עכשיו צריך לנסוע לנצח בגליל. העובדה שהם קלעו עלינו 88 נקודות זה בסך הכל לא משהו שמאפיין אותנו או אפיין אותנו, ניסינו לעשות כמה דברים הגנתיים שלא הצלחנו בהם היום, אני לא רוצה לדבר על 19 ריבאונדים שלהם בהתקפה. כל הדברים האחרים, ההחטאות לשלוש, ה-14 עונשין שהחמצנו, זה לא משהו שבשליטתי וזה גם דברים שיכולים לקרות, אבל ריבאונד התקפה, עבירה בזמן, אגרסיביות ולונדון פראנטס עם 27 נקודות ו-8 אסיסטים זה הרבה-הרבה יותר מדי ואלה דברים שנצטרך לשים עליהם דגש. ידענו שהם יבואו ובאמת יקפצו בדרך כזו או אחרת על היוצרים שלנו, בטח על ג'יילן אדאמס, שיחקנו בסך הכל הרבה פעמים נגד הדבר הזה, היום לא הבאנו את זה לפועל, אבל שוב אני אומר, הצלחנו לקלוע 85 נקודות במשחק לא טוב שלנו עם 14 זריקות עונשין שהחטאנו ושלשות שלא נכנסו, 88 נקודות בהגנה זה לא דבר שיכול לקרות. קודם כל צריך להבין שאנחנו בפיגור 1:0, זה לא שניצחנו ואנחנו הולכים לשם כדי לעשות ניצחון חוץ, אנחנו בפיגור 1:0 ואני מניח שכולם מאוכזבים ואולי באיזשהו מקום מופתעים כי אני חושב שבסך הכל הדרך ששיחקנו היום לא הייתה מספיק טובה. מעבר ללא לקבל 88 נקודות גם בחוץ אנחנו נצטרך לעשות הרבה דברים אחרת".

תגובת אחת.

  1. מור

    והיכן בדיוק היית במהלך המשחק? במחצית??? מה עם ניעור השחקנים בזמן אמת????

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!