יותם הלפרין: “אני עדיין אחד האחראים למה שקרה עם אורן, אבל דיברנו מספיק”

ינו 11, 2022 | אירופה, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

הפועל ירושלים תארח מחר (רביעי, 21:00) את פרומיטיי האוקראינית של המאמן הישראלי ננו גינזבורג במסגרת המשחק הראשון בסדרת הטוב משלושה בפליי-אין של ליגת האלופות. רגע לפני ההתמודדות החשובה, ירושלים ערכה מסיבת עיתונאים מיוחדת בהיכל פיס ארנה.

המאמן יותם הלפרין פתח: “קודם כל אנחנו משחקים על הזדמנות שניתנה לנו, סיימנו את הבית המוקדם בסיטואציה הכי טובה שיכלנו לסיים, הולכים לפגוש קבוצה איכותיות לסדרה קשה עם מאמן מצוין שכולם מכירים. בעולם הטכנולוגיה של היום אפשר לראות דברים מכל כיוון, חשוב שנכיר מול מי אנחנו משחקים גם ברמה הקבוצתית וגם ברמה האישית, זו באמת הולכת להיות סדרה ארוכה, קשה לנבא איך הסדרה הזאת תתפתח, פרומיטיי קבוצה מאוד עמוקה ומנוסה עם מאמן שעבר דבר או שניים בקריירה, אין ספק שגם הם יגיעו מוכנים אלינו. נצטרך להגיב לטוב ולרע למה שאנחנו צריכים להגיב”.

הלפרין המשיך: “יחסית לסיטואציה שהיינו בה הצלחנו לעשות את הכי טוב שאפשר. בסך הכל עברנו את הבית הראשון, יש לנו הזדמנות לעלות עוד שלב. אני מרגיש הרבה ביטחון שאפשר לצאת למלחמה עם השחקנים שיש לנו. אני חושב שיש להם שחקני התקפה מאוד מוכשרים, בכל יום נתון הם יכולים להגיע לסקור מאוד גבוה ויכולים להתפוצץ בכל יום מבחינה התקפית. העבודה הולכת להיות סיזיפית. זאת לא תהיה עבודה של שחקן אחד לעצור את מי שצריך לעצור”.

המאמן דיבר על ההשתלבות של השחקנים החדשים, ג’ון אגבונו ונועם דוברת: “זה לא פשוט להיכנס לקבוצה שרצה טוב, הם עשו את זה נהדר, שניהם שחקנים שקל לאמן אותם, פתוחים, חברים טובים לקבוצה, ההשתלבות שלהם מאפשרת לנו לקבל עוד פתרונות התקפיים והגנתיים, צריך עוד זמן איתם כדי שיוכלו להשתלב בצורה מקסימלית”.

על המצב עם הקורונה, כשבין השאר שחקן הקבוצה שון קילפטריק נדבק: “אני חייב לציין שזה מבאס. צריך להשאיר את הדבר ספורטיבי כמה שאפשר. מנסים לשלוט במה שביכולתנו. נזהרים, נשמרים”.

על כך ששחקנים שהוא הצהיר לגביהם דברים חיוביים בתור המנהל הספורטיבי בקיץ בדמות ת’ון מייקר, אנתוני בנט ויובל שניידרמן כבר עזבו את הקבוצה עכשיו שהוא החליף את אורן עמיאל בתפקיד המאמן: “אני חודשיים וחצי בתפקיד, אני עדיין אחד האחראים למה שקרה עם אורן כי הייתי חלק גדול מזה ולידו כל הקיץ, אבל דיברנו מספיק, כולם יודעים שהיה לי מאוד קשה ביום שזה קרה, אורן מצא בית חדש, אני בקשר איתו ומאחל לו הכי הרבה הצלחה בהכל. ברמה האישית אני עושה בקבוצה מה שאני יכול, אני לא יודע מה יהיה בעתיד אבל יודע מה יש עכשיו”.

הלפרין סיכם: “יש לנו בהרבה משחקים את היכולת ליצור יתרון גם במשחק הפנים, באירופה זה קצת יותר קשה בגלל הסייז והנטיות של קבוצות אחרות. להכניס את הכדור פנימה לוקח זמן, צריך עוד פרמטר חוץ מגבוה שנועל וזה משהו שנרצה לאט לאט להשתפר בו”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!