“יותם הוא הפועל”: הלפרין מונה ליועץ המקצועי של ירושלים

יונ 21, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

יותם הלפרין ממשיך בהפועל ירושלים, וימונה להיות היועץ המקצועי של המועדון. בכך יפתח הלפרין את שנתו העשירית ברציפות במועדון. הלפרין יעבוד בצמוד עם הצוות המקצועי בראשותו של המאמן אלכסנדר דז’יקיץ’. בשונה מתפקיד המנהל המקצועי, שכלל עיסוק בנושאים טכניים, היועץ המקצועי יעסוק בהיבטים מקצועיים בלבד, יפקח בין היתר על מחלקת הסקאוט ויהווה חוליה מקשרת חשובה בין השחקנים, הצוות המקצועי וההנהלה.

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunesSpotify או Google Podcasts.

הבעלים איל חומסקי אמר: “אין מאושר ממני לבשר על הישארותו של יותם. יותם הוא הפועל. בשרה מבשרה של המערכת, והיה ברור לנו שהוא צריך להמשיך להיות חלק מהמשפחה, גם אם בהגדרת תפקיד שונה. אין לי ספק שהוא ימשיך לתרום מהידע והניסיון הגדול שלו”.

בתטך כך, ירושלים פתחה היום (ג’) באופן רשמי את מכירת המנויים לעונת 2022-2023. עבור מנויים קיימים שמירת המקום הקבוע בפיס ארנה תתבצע עד לתאריך 31 ביולי. המחיר המחדש המוזל יישמר עד יום ראשון, ה-17 ביולי, בשעה 12:00. לאחר תאריך זה, מחיר המנוי יתעדכן למחיר רגיל. על אף עליית המחירים החדה בכל המגזרים במשק, במועדון החליטו שלא להעלות את המחירים למנויים העונתיים, ולמעשה מדובר ברמת מחיר זהה שלא השתנתה מאז 2017, אז זכתה הקבוצה באליפות השנייה.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!