“יודע מה זה לזכות בתארים”: קני קאדג’י חתם בהפועל חולון

יול 23, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

הפועל חולון הודיעה על החתמתו של קני קאדג’י בשורות הקבוצה. קאדג’י, פאוור פורוורד/סנטר (בן 34, 2.11 מטרים), יליד קמרון, מגיע לאלופת המדינה עם ניסיון אירופי עשיר. הוא שיחק בין היתר בדינמו ססארי (עימה זכה באליפות), ובברינדיסי (עימה זכה בגביע) האיטלקיות, בריטאס וילנה הליטאית, לאחר מכן שלוש שנים בטורקיה, תחילה בטרבזונספור ואח”כ שנתיים בטופאש בורסה איתה שיחק גם ביורוקאפ והעמיד ממוצעים של 13.8 נק’ ו-4.7 ריב’ במפעל ו-11.9 נק’, 4.6 רב’ ו-1.2 אס’ בליגה הטורקית וכמו כן הגיע לגמר הגביע הטורקי. לאחר מכן שיחק באסטודניאנטס הספרדית (10.4 נק’, 4.6 ריב’) לפני ששב לטורקיה לטורק טלקום איתה שיחק בליגת האלופות שם קלע 10 נק’ וקטף 3.5 ריב’ בליגה ו-9 נק’ ו-3 ריב’ בליגת האלופות. הוא המשיך לבורסאספור שם העמיד ממוצעים של 12.8 נק’, 4.5 רב’ ו-1.3 אס’ בליגה ו-13.7 נק’, 5.4 רב’ ו-1.4 אס’ ביורוקאפ. לחולון מגיע השחקן מגראוולינס הצרפתית שם העמיד ממוצעים של 11.2 נק’, 4.7 רב’ ו-0.9 אס’ למשחק. כמו כן משנת 2015 נמנה השחקן על סגל נבחרת קמרון ומעמיד ממוצעים של 9.1 נק’, 4.8 ריב’, ו-1.2 אס’ ב-22 דקות למשחק.

מאמן הקבוצה, גיא גודס, אמר לאחר החתמתו: “קני שחקן מאוד מגוון וכישרוני עם הרבה ניסיון אירופאי שמשחק בעמדה 5 וגם ב-4. לקני יש יכולת לשחק עם הגב לסל וגם קליעה טובה לשלוש, הוא מאוד ורסטילי במשחק שלו, ברוך הבא”.

יו”ר המועדון, איתן לנציאנו, התייחס גם הוא לצירופו של קאדג’י: “מאושרים מההחתמות שעשינו בסוף השבוע האחרון. אחרי שהצלחנו להחתים את מרווין ג’ונס עשינו עוד החתמה משמעותית של שחקן עתיר ניסיון אירופי בדמותו של קני קאדג’י. מדובר בשחקן בעל יכולות גבוהות ומוכחות שיודע מה זה לזכות בתארים, שחקן שעשה הרבה דברים יפים בקריירה שלו”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!