“יהיה לנועם הזדמנות ב-NBA”: דיאנג’לו האריסון בראיון מיוחד לקראת המפגש עם הפועל ירושלים ודוברת

ינו 12, 2022 | אירופה, כדורסל

על ידי Joshua Halickman

רגע לפני המפגש בין הפועל ירושלים לפרומיטיי במסגרת סדרת הפליי אין בליגת האלופות, אתר הספורטס רבי ערך ראיון מיוחד עם כוכב הקבוצה, דיאנג’לו האריסון. האריסון סיפר על תקפותו בישראל, המפתחות מבחינתו כדי לנצח בארנה את האדומים, והתייחס גם למאמנו ננו גינזבורג וחברו לקבוצה לשעבר, נועם דוברת.

מהם התחושות שלך עם חזרתך לישראל למשחק אחרי שהייתה לך תקופה די טובה כאן?

“אני מתרגש לחזור לישראל והיה לי כל כך הרבה כיף שם. זה מקום מיוחד בלב שלי מאז שהייתי בגלבוע ואז במכבי ראשל”צ. הלוואי שהייתי יכול לזכות שם באליפות אבל הדברים לא הלכו לכיוון שרצינו עם שחקן בשם אמארה סטודמאייר בצד השני של הפרקט. אני מתרגש לחזור.”

D’Angelo Harrison – Photo Credit: Dov Halickman

איך זה לעבוד עם המאמן ננו גינזבורג שבטח מתרגש על ההזדמנות להגיע לישראל?

“הוא בן אדם ישר בדרך בה הוא מאמן ובדרך בה מתנהלים האימונים. זה חלק ממי שהוא. לא הייתי חותם פה אם הוא לא היה ככה. הוא לא משחק משחקים ולא מייפה דברים. הוא רוצה שתשחק בצורה מסוימת. אני חושב שהקבוצה מכבדת ומבינה את זה. החזרה שלו לישראל בטוח תהיה הזדמנות גדולה להיות בבית ולנצח את ירושלים שהיא קבוצה קשוחה, מקום שיהיה מרגש מבחינתנו לנצח בו משחק חוץ במיוחד עבור הקבוצה הצעירה הזו.”

Ronen Ginzburg – Photo Credit: FIBA

מה הסוד להצלחה של הקבוצה שלך השנה עם מאזן מקומי נהדר וסגל צעיר?

“אין סוד, אנחנו משחקים בצורה מסוימת, אנחנו משתפים את הכדור אחד עם השני, רצים, ומשחקים הגנה. יש לנו סגל נהדר והוא בנוי היטב. ההנהלה כאן עשתה עבודה טובה לחבר את הכל כאן יחד וכל החלקים של הפאזל פה מתחברים טוב. אף פעם לא הייתי בקבוצה בלתי מנוצחת כזאת בליגה המקומית. זו תחושה ממש מיוחדת.”

אתה תשחק נגד נועם דוברת שכעת נמצא בירושלים, מה אתה ראית בו כשהייתם ביחד בראשל”צ ומה התקרה שלו לדעתך?

“אני מצפה לראות אותו. הוא כישרון צעיר ותהיה לו את ההזדמנות ב-NBA עם הסייז והאתלטיות שלו והיכולת שלו לזרוק את הכדור. הוא פשוט צריך לצבור עוד ניסיון, להמשיך להשתפר ולהמשיך להבין איך להוביל קבוצה. אני ממש מצפה לראות אותו, הוא אח שלי.”

Noam Dovrat – Photo Credit: Dov Halickman

מה יהיו המפתחות עבורכם כדי לנצח את הסדרה הזו נגד הפועל ירושלים?

“נצטרך להאט אותם ולנסות לשלוט על החילופים שלהם, לשלוט על הריבאונד, ולוודא שהם לא חוגגים עלינו מעל הטבעת עם הקהל מאחוריהם כשהם במיטבם. אנחנו ככה גם וזה יהיה אתגר אבל שיחקתי בירושלים ואני מרגיש די בנוח שם אז נראה לאן זה יילך.”

 

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!