יאניס ספרופולוס: “אנחנו מועדון שצריך לספק ניצחונות”

ינו 19, 2022 | אירופה, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

מכבי תל אביב ערכה היום (רביעי) מסיבת עיתונאים לקראת המשחק הביתי מחר מול אולימפיאקוס. כמו כן, הקבוצה התבשרה כי המשחק הדחוי מול באסקוניה ייערך ב-1 במרץ.

ספרופולוס אמר: “הלו”ז עמוס, מצד אחד צריכים להיות מוכנים מנטאלית לשחק כל הזמן, וזה קשה לכולם, ומצד שני צריכים להילחם בכל המשחקים כי אנחנו מועדון שצריך לספק ניצחונות. קשה לשחק חמישה משחקים ב-11 ימים, אבל נעשה את זה”.

המאמן דיבר על מכת הקורונה שהייתה בקבוצה: “אנחנו נזהרים על השחקנים שלא ייפצעו. הייתה הכנה לא טובה לעונה, עכשיו הייתה הפסקה בגלל הקורונה וחזרה לאימונים, אז אנחנו מאוד זהירים על הבריאות שלהם כי יש הרבה משחקים. חשוב להישאר תחרותיים, אבל לא נשתמש בשחקנים שלא מוכנים ב-100%, לא נסכן את הבריאות שלהם. כולם צריכים לעשות צעד קדימה בחודשים הקרובים, יש 33 משחקים ב-100 ימים”.

היווני התייחס לקבוצתו לשעבר, אולימפיאקוס: “מכל קבוצות היורוליג, הם מתחילים משחקים הכי טוב, אמרנו את זה לשחקנים. צריכים להיות מרוכזים, הם עוצרים יריבות בהגנה אבל הם גם יכולים לקלוע 30 נקודות ברבע, חווינו את זה. כולם יודעים שאנחנו צריכים להתחיל עם ריכוז ואגרסיביות, אחרת יהיו לנו בעיות”.

המאמן גם דיבר על רצף ההפסדים: “כשאנחנו מפסידים זו אשמתי, וכשאנחנו מנצחים אומרים דברים טובים על השחקנים. מצד שני, אני לא שוכח שהפסדנו שמונה משחקים רצופים באירופה, אבל ידעתי בתחילת העונה שההכנה הלקויה תפגע בנו במהלך העונה. יש את בעיית הקורונה, זה משהו שאי אפשר לשלוט בו והוא קורה בכל הקבוצות ובכל מקום בעולם, אבל לא אשתמש בזה כתירוץ”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!