יאיר דוברת: “פעיל בטוויטר כשצריך, גאה בנועם”. ברמן: “החלום? יורוליג”. מנצ’ל: “מודה למכבי”. מנחם: “אוחיון המודל לחיקוי”

יול 29, 2022 | כדורסל, נבחרת

על ידי Moshe Halickman

נבחרת הנוער של ישראל (עד גיל 18) תפתח ביום שבת (16:00) את אליפות אירופה שתיערך באיזמיר שבטורקיה במשחק מול צפון מקדוניה. רגע לפני הטורניר, מספר שחקנים בנבחרת שוחחו עם אתר “ספורטס רבי”.

יאיר דוברת, כוכב קבוצת הנוער של מכבי ראשון לציון, סיפר על הפעילות שלו בטוויטר: “זה משהו שנחשפתי אליו לפני תקופה די קצרה, התחברתי, לא יותר מדי, כשצריך אני קצת פעיל שם”.

על אחיו הגדול, נועם דוברת, שנבחר לחמישיית הטורניר באליפות אירופה לנבחרות עתודה: “ראיתי את הטורניר של נועם כמה שיכלתי כי גם אנחנו היינו בטורניר הכנה. אני מאוד גאה בו על מה שהוא עשה שם ועל התוצאה של הנבחרת, אני חושב שהם עשו משהו יפה בתור נבחרת, מקום רביעי זה מכובד מאוד, וגם בצורה אישית אני חושב שהוא הביא את עצמו לידי ביטוי טוב והוביל אותם לתוצאה טובה”.

על המטרות עם נבחרת הנוער: “אני חושב שאנחנו יכולים לעשות דברים יפים ואנחנו צריכים לעשות כמה התאמות מהטורנירים שעברנו, אבל אני חושב שאנחנו בדרך לשם ואם נעשה את ההתאמות אנחנו נעשה דברים יפים”.

Yair Dovrat – Photo Credit: Yehuda Halickman

יואב ברמן דיבר על ההצלחה שלו בעונה האחרונה עם הפועל גלבוע/מעיינות שזכתה בדאבל: “אני חושב שהייתה לנו עונה טובה כקבוצה וגם אני חושב שהייתה לי מבחינה אישית עונה טובה, גם זכינו בתארים וגם מבחינת הסטטיסטיקה שלי. אני מרוצה מהעונה שהייתה”.

על נבחרת הנוער: “אני חושב שיש אווירה מעולה בנבחרת, יש פה באמת אחלה ילדים ואחלה אנשים, יש לנו צוות טוב עם המון ניסיון, ואני חושב שאנחנו קבוצה טובה ואנחנו יכולים להפתיע”.

על החלום: “האמת שהחלום הכי גדול שלי זה להיות ביורוליג, לא משנה באיזו קבוצה, ולהיות שחקן משמעותי”.

Yoav Berman – Photo Credit: Yehuda Halickman

עידו מנצ’ל התייחס לכך שהיה חלק מקבוצת הבוגרים של מכבי תל אביב: “האמת שההזדמנות שקיבלתי בעונה שעברה לשחק עם הבוגרים של מכבי זה אולי הדבר הכי טוב שקרה לי, זו באמת הייתה קפיצה בשבילי להיות איתם באימונים ולהיות איתם במשחקים, רק להיות לידם כבר שיפר אותי בכמה רמות ואני באמת חייב להגיד תודה למכבי על מה שעשו בשבילי השנה”.

על ההתרגשות לקראת אליפות אירופה: “הרגשה טובה, אני סומך על הקבוצה ועל החברים, באמת שבחודש האחרון שהיה לנו פה למדנו להכיר אחד את השני ולשחק אחד עם השני, התחברנו אחד עם השני, גם אנחנו המון ילדים ששיחקו בעבר בנבחרת אחד עם השני עד גיל 15 ועד גיל 16. אנחנו באים לנצח”.

על העתיד שלו: “כרגע אני עוד לא יודע, אין משהו שאני יכול להגיד כרגע”.

Ido Menchel – Photo Credit: Yehuda Halickman

עמית מנחם שיתף את התחושות שלו לקראת הטורניר: “מתרגש מאוד לייצג את נבחרת ישראל, במיוחד בגיל הזה, זה מאוד מרגש אותי”.

על המטרות: “קודם כל, להתחיל את האליפות, לנצח משחק-משחק ולהגיע הכי רחוק שיש”.

על כך שהצטיין בליגת העל לנוער במדי מכבי חיפה: “מבחינה אישית אני מרוצה מאוד מהעונה שהייתה לי, טיפה מאוכזב בדרך שהיא נגמרה כשהפסדנו ברבע הגמר. מקווה להמשיך ביכולת הזאת גם בבוגרים”.

על המודל לחיקוי: “כמובן שיוגב אוחיון”.

על החלום: “כמובן שלהגיע לאן.בי.איי, אבל להיות ריאלי”.

Amit Menachem – Photo Credit: Yehuda Halickman

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!