טריפל דאבל היסטורי להורנסבי בניצחון של ב”ש על ראשל”צ

מאי 8, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

באדיבות מנהלת הליגה

העונה הלא קלה שעברה על הפועל באר שבע הגיעה הערב (ראשון) לסיומה באקורד חיובי, כאשר האדומים מהנגב גברו במשחק לפרוטוקול בלבד על היורדת ללאומית, מכבי ראשל”צ, 76:95 בקונכיה. ניק הורנסבי, שמיעט לשחק לאורך השנה, לקח את הצ’אנס שקיבל בשתי ידיים והיה המצטיין במשחק עם הטריפל דאבל הראשון בתולדות המועדון בליגת ווינר סל.

מהלך המשחק

באר שבע עלתה בחמישייה עם נטע סגל, קודי דמפס, עמית זיס, ניק הורנסבי ודרק פארדון, ראשל”צ עם יובל שניידרמן, טל פלד, אנתוני בראון, נתנאל ארצי וקיילב ווסון. האורחים התחילו מצוין ובהובלת שניידרמן וארצי ברחו ל-0:6 תוך דקה. דמפס העלה את המקומיים על הלוח והורנסבי הכפיל מאסיסט של סגל, אבל פלד טייל לליי אפ שגרם לכריסטופורוס ליבאדיוטיס לבקש פסק זמן ראשון בפיגור 8:4. שלשה של דמפס וסל ועבירה של סגל הפכו את התוצאה, פלד הגיב בשלשה אבל הורנסבי המשיך את הריצה ושלשה של סגל קבעה 11:18 באמצע הרבע. פלד המשיך להחזיק את ראשל”צ בעניינים עם סל ועבירה, אמיר בל עלה על הלוח ודאנק של פארדון הגדיל ל-14:22. בל פתח פער דו-ספרתי בשתי שלשות רצופות ואחרי סל ראשון של דיימון סימפסון, סגר את הרבע ביתרון 16:32.

הורנסבי המשיך את החגיגה האישית והקבוצתית עם שלשה ואסיסט לבן אייזנהארט, בראון עלה על הלוח בתווך מהקו אבל עידו שבת נכנס מהר לעניינים וביחד עם דמפס הגדיל ל-18:42. שלשה של פלד העירה את ראשל”צ ושניידרמן נגס קצת בפער, אלא ששבת וזיס הגדילו בחזרה, 25:47. תמיר סבן קלע 5 נקודות מהירות, האחוזים הגבוהים של האדומים ירדו וסבן התקרב עוד קצת, 49:34. בל קטע בצורת קצרה, לפני שניב בלול ופלד הורידו ל-51:38 בהפסקה.

פלד קלע את 5 הנקודות הראשונות של המחצית השנייה וארצי הוסיף שתי קליעות עונשין, הורנסבי הגיב בסל ועבירה וביחד עם דמפס שאיפס את הידית הוביל מיני בריחה נוספת, 48:64. בראון קלע מעבר לקשת, פארדון אסף עוד סל בצבע אבל צעירי ראשל”צ, בלול ושניידרמן, קירבו את הכתומים ל-68:56. בל הביא את המארחים לכמות שלשות דו-ספרתית ושבת שוב הגדיל ל-17 בפעולות טובות בשני צידי המגרש, לפני שבראון שקצת התעורר סגר את הרבע השלישי בפיגור 75:61.

זיס קלע את הסל הראשון של הרבע האחרון, שבת צלף מבחוץ ואייזנהארט הגדיל כבר ל-63:82. הורנסבי הגיע לטריפל דאבל עם האסיסט העשירי שלו ומיד גם הריבאונד העשירי, שני המאמנים העניקו דקות לשחקני קצה הרוטציה ובראון צימק במעט, 86:67. דמפס המשיך את מבול השלשות וגם סיפק דאנק נפלא, הורנסבי הוסיף את הקינוח ו-ווסון קבע את תוצאת הסיום, 76:95 לבאר שבע על ראשל”צ שנפרדת מהליגה אחרי 880 משחקים ברציפות.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!