טל נתן: “אני חייב להחמיא לבנות על העבודה הקשה והשיטתית”

יול 14, 2022 | כדורסל, נשים

על ידי Moshe Halickman

נבחרת העתודה נשים מגיעה מחר לאחד מרגעי השיא שלה, במשחק רבע הגמר נגד יוון, שיתקיים בסופו של דבר בשעה 17:15 (שידור בספורט 5+), כשהיא מרחק שני ניצחונות מחזרה לדרג א’, אחרי עשור וחצי.

הנבחרת של טל נתן סיימה את הבית המוקדם כשהיא מושלמת, אחרי ניצחון נהדר ודרמטי 63:65 על גרמניה ושני טיולים קלילים נגד ארמניה 40:102 ונגד גאורגיה 44:108. יוון’ לעומת ישראל, הפסידה פעם אחת בבית המוקדם, 64:55 לטורקיה, והשיגה ניצחונות קלילים על אלבניה, שוויץ ואוקראינה.

נבחרת ישראל היא נבחרת ההתקפה הטובה ביותר בטורניר עד כה עם 91.7 נקודות למשחק, 10 יותר מיוון. במשחק הזה ייפגשו שתיים מארבע השחקניות הטובות בטורניר עד כה, היווניות אלני בוסגנה שקולעת 20.5 נקודות למשחק ומורידה 10 ריבאונדים וחברתה יאונה חצילונטי שקולעת 19 נקודות למשחק ומורידה 9 ריבאונדים, נגד ירדן גרזון ששווה עד כה לנבחרת שלנו 17.3 נקודות, 5.3 ריבאונדים ו-4.3 אסיסטים והכל עם אחוזים נהדרים מכל הטווחים ועדן ציפל עם 14.3 נקודות, 6.3 ריבאונדים ו-3 אסיסטים.

המנצחת במשחק הזה תתמודד ביום שישי נגד המנצחת בין מונטנגרו לנורבגיה.

לקראת המשחק ועם סיכום הבית המוקדם אמר המאמן טל נתן: “סיימנו את החלק הראשון בטורניר במקום הראשון שזה יפה אחרי ניצחון נהדר על גרמניה החזקה ושתי קבוצות הרבה פחות טובות כמו ארמניה וגיאורגיה. אני חייב להחמיא לבנות על העבודה הקשה והשיטתית עד עכשיו, אבל בעצם הכל מתחיל עכשיו ומשחק רבע הגמר יהיה סיפור אחר נגד יוון שהיא נבחרת ברמות הגבוהות ביותר. אנחנו סומכים על הבנות שלנו. הן יודעות בדיוק במה דברים אמורים וזה הולך להיות משחק קשוח כיאה לכדורסל היווני שמבוסס תמיד על הגנה אגרסיבית. אנחנו נעשה הכל כדי לעלות לחצי הגמר ואנחנו כבר בהכנות למשחק”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!