טל לב: “שרון דרוקר בא בלי סטיגמות ובלי אינטרסים, זה מהמם בעיניי”

נוב 10, 2021 | כדורסל, נשים

על ידי Moshe Halickman

נבחרת הנשים של ישראל תארח מחר (חמישי, 18:00) את לטביה למשחק הראשון במסגרת מוקדמות אליפות אירופה 2023. כזכור, הנבחרת תארח את הטורניר ולכן היא כבר העפילה באופן אוטומטי, אך אין ספק שמשחקים מהסוג הזה הם קריטיים עבור הגיבוש של הנבחרת. רגע לפני שיוצאים לדרך, ערכנו ראיון מרתק באירוע ההשקה של איגוד הכדורסל הישראלי עם קלעית הנבחרת ומכבי עירוני רמת גן, טל לב. 

לב פתחה: “האמת שאני מתרגשת מאוד-מאוד, גם יש צוות חדש, האווירה היא של בנות צעירות וזה מרגש באמת להרגיש גם חלק וגם להרגיש מישהי שיש לה קצת יותר ניסיון וכבר נמצאת קצת יותר שנים מרוב הבנות, אני מקווה שנצא לדרך חדשה ומבטיחה”.

מאמן הנבחרת החדש הוא שרון דרוקר, שמינויו מעורר עניין רב. לב שמחה מאוד משיתוף הפעולה הייחודי. “קודם כל, אני מרגישה שהוא בא בלי סטיגמות, בלי אינטרסים, בלי להגיד ‘זאת שחקנית של זה’, ‘זאת שחקנית של זה’ ו’אני אקדם את זאת ואת ההיא’. אין אינטרסים, הוא מסתכל ובודק מי יותר טובה, מי יותר מתאימה ואיזה הרכב יותר מתאים לו ובוחר לפי זה שזה משהו מהמם בעיניי, יש וייבים חדשים ואווירה טובה ושונה ממאמן של נשים, אנחנו מאוד נהנות כרגע וזו רק התחלה, הרושם הראשוני הוא מאוד כיפי ונכון ונראה מה ההמשך יביא לנו”.

לב משתפת פעולה בנבחרת עם שחקנית ליאז’ הבלגית, עדן רוטברג.”קודם כל, שיחקתי איתה שנה שלמה אז אני מאוד נהנית לשחק איתה, תמיד לשחק איתה זה אחד הדברים הכיפיים כי היא מאוד מפרגנת ומאוד נוח איתה, אז אני מקווה שביום חמישי תראו מהשיתוף פעולה הזה שהיה לנו בשנה שעברה קצת בנבחרת ישראל”.

באירוע ההשקה נכחה נבחרת הנשים בנוסף לחלק משחקני נבחרת הגברים, מהלך שמקרב את השוויון למרות שהוא אמור להיות מובן מאליו. “אני לא יכולה להשוות ואני גם לא אוהבת להשוות, אני מסתכלת על מה שיש לנו ואני רואה פוטנציאל אדיר, אני רואה שיש התחלה של שינוי, התקדמות, רצון והשתדלות, זאת אומרת שבשנים הקרובות בעזרת ה’ אנחנו צריכים לראות באמת התקדמות של כל הנבחרת וכל הבנות הישראליות, שניצור פה גם ליגה יותר טובה ומעניינת וגם נבחרת שמתמודדת בטופ של הטופ, זו המטרה, אני כן רואה את זה מצליח בארבע-חמש השנים הקרובות, אפילו יכול להיות שפחות, אבל הרבה-הרבה תלוי בנו, בבנות, להתעסק בעצמנו, להשתפר ולהיות יותר טובות, ונראה לאן זה יוביל”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!